Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol találhatnék még ma valakit...

Hol találhatnék még ma valakit,aki kompetens?

Figyelt kérdés

Szóval megyek egy munkahelyre,de vannak dolgok amikről nyíltan itt főleg nem beszélhetek.

Nem egy kulipintyó kft,nem egy jóska 40-es túlméretezett kopasz övtáskás BT vagy EV.

Egy szóval komoly helyről van szó.

Privátban lenne jó valaki olyannal,aki ért a munkahelyekhez,emberi természethez és viselkedéshez,szabályokhoz,és szánna rám egy kis időt.

Hivatalos személynek nem igazán tehetnék fel ilyen kérdéseket.

Nem kamu a kérdés,munkahelyre szükségem van és csak ezt találtam ahova felvesznek.

A másik állást már elvitték.

A többi mind nem szakmámmal kapcsolatos+tapasztalatot/egyebeket igényel.


2022. jún. 23. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

hát, segitene ha leírnád mi a szakterület, meg nem misztikus rébuszokban fogalmaznál.


Mindenesetre egy ilyen egy órás coaching simán 50knál kezdődik, én legalábbis ennél olcsóbban biztos nem csinálok ilyen energiaintenzitású munkát.

2022. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szociológiai, kommunikációs területen diplomáztam, az emberi kapcsolatok volt a kutatási témám ha ez megfelel, akkor írj privátban, hogy milyen kérdésid vannak ezzel kapcsolatban.
2022. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Normálisan fogalmaztam meg, normális munkahelyről beszéltem csak annyi,hogy komolyabb mint a többi.

A munkakör ugyan nem,de a hely igen.

Ezért nem akartam itt beszélni nyíltan róla,ha nem esett volna le.

Nekem pedig nem life coach motivációs trainer,meg influencer kell aki megtanít élni.

Ha értesz a dologhoz,és akarsz is segíteni akkor írj.

2022. jún. 23. 17:18
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

#3


Oké, de mi a szakterület? Olajfúrás? Környezetvédelmi analitika? Várostervezés? Diplomácia? IT?

Mit jelent az, hogy "komolyabb mint a többi"? :D Ez nem segít egy picit sem. Dolgoztam EU-nál, ENSZ-nél, három kormánynak, és vezető tanácsadóként több tucat cégnek, négy kontinensen éltem és dolgoztam, döntéshozatalból írtam a doktorim. Nem motivációs influencer vagyok, de attól még coachingnak hívják azt, amire szükséged van, akkor is ha neked nem tetszik.


Ha megfizeted az órabért, keress bátran, vagy mást, aki hasonló üzleti tanácsadást és karrier coachingot tud nyújtani.


#1 voltam.

2022. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Rebuszos kerdező.
2022. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

"még ma valakit"

Tehát holnap mész. Figyelj, a kérdésekre nyugodtan felelj, ha kell kérj időt a válaszadásra. Lesz, ahogy lesz. Ha ott vagy, akkor tudod csak megállapítani, hogy ez a te helyed, vagy máshol kell keresned.

Előző helyről rosszat ne mondj, azt nem szeretik Miért jöttél el? Nem érzetem a fejlődési lehetőséget ( ne azt mondd, hogy a főni "egy jóska 40-es túlméretezett kopasz övtáskás volt", egyáltalán NE ÍTÉLKEZZ! )

Bátorság!

2022. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát még a kamu 4-es rébuszos válaszoló.

Putyin költségvetéseit is te csinálod?

Olyas tanácsok kellenének,mint amit a hatos írt.

Bár ilyet csak akkor tud adni,ha leírom a szitut.

Az IQ bajnokok számára megfejethetetlen rébusz megfejtése annyi,hogy nem akárhová megyek dolgozni.

Itt nem lehet nem szépen beszélni,mint pl egy sima cégről vagy valami.

És ezért nem akartam csak úgy kiírni,viszont embert kerestem,aki tud tanácsot is adni.

Nem ilyen miniszterelnök cipőfényezőjét,aki milliókért cserébe elkönyvel nekem valamit.

Mellesleg mit keresel itt, miért nem az aranyrudakat számolod a titkos lopott állomány osztályán?

Ekkora kamut még életemben nem láttam.

2022. jún. 23. 17:46
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

#7


Ha nem lennél egy pocsfej, akiből kinézném hogy abúzál vagy valami hadjáratba kezd, simán elküldeném a linkedin profilom vagy a honlapom, hogy beégj. Mert minden szó, amit leírtam, igaz volt, sőt, ez csak a jéghegy csúcsa. Tudod, lehet bérszolgaként nehéz elképzelni, de nem mindenki más bérszolga, főleg nem egy online fórum üzleti topikja alatt.


"nem akárhová megyek dolgozni" ez továbbra is mi a faszt jelent? :D Mondd már ki, milyen szakterület? Milyen szektor? Állami, privát, intergov, vagy mi a tök?


"Itt nem lehet nem szépen beszélni,mint pl egy sima cégről vagy valami." Ez sok helyen így van, az olyan stílust amit itt is toltál, elég hamar eliminálják. Ilyen aranyköpések után a saját cégemhez biztos nem vennélek fel. Szóval első tanács: ne legyél pocsfej.


Nincsenek aranyrúdjaim, nem szimpatikus mint befektetési opció, bár aranybánya részvényeim vannak január óta, nem sok, inkább csak heccből. :D

2022. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ja,persze.

Majd én is leszedek dolgokat a netről,villogok,meg csinálok profilokat oldalakra.

Heccből.

Minek adsz nekem tanácsot?

Van nekem 50 ezrem rá?

Persze,majd ekkora képzettséggel ilyen p0cs pénzeket kérsz el egy tanácsért.

Erről eszembe jutott egy vicc rólad....

A zs|dó találkozik valakivel,aki tanácsot kér.

Jajj a kutya beteg,nem eszik,mit adjak neki?

Adjon neki fehérje dús ennivalót,viszont ez a tanács 50 ezer!

Még mindig nem eszik!

Adjon neki szénhidrát dús ennivalót!

Szintén 50 ezer!

100 tanács után megdöglik a kutya.



A 101. tanács pedig,hogy vegyen egy másik beteg kutyát!


Igen,ennél jobbat nem találtam!

Egy vicc vagy te magad is!

2022. jún. 23. 18:22
 10/16 anonim ***** válasza:
9%

#10


Lehet te ezt csinálod, de nekem nincs szükségem rá, mert büszke vagyok a valóságra.


Ha nincs 50k elkölthető pénzed önfejlesztésre, azt megértem. Látszik.

Általában 20k-t kérek el egyébként egy óra személyes coachingért, de azt úgy hogy fixen találkozunk havi szinten. Most 7 ilyen kliensem van. Nyilván nem ez a főprofilom, amolyan hobbi, mint a tanítás, és nem is ezen szedem meg magam. De az alkalmi munkák mindig drágábbak.


A viccedet nem is így szokták mesélni, hanem úgy, hogy a punchline vicces legyen. De nem is releváns, mert egy ilyen problémával állatorvoshoz kell menni. Te pedig megtaláltad az 'állatorvost' a problémádra, csak azóta szídod, titkolod mi a baja a kutyádnak, és a szolgátatásaiért pedig nem akarnál fizetni, így hoppon maradsz, és meg fog dögleni.

2022. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!