Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha elkezdeném random cégekhez...

Ha elkezdeném random cégekhez kéretlenül küldözgetni az önéletrajzomat olyan pozíciók után érdeklődve, amiket meg sem hirdettek, akkor lenne rá esély, hogy sikerrel járjak, vagy csak hülyét csinálnék magamból?

Figyelt kérdés

2022. jún. 27. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én így szereztem munkát. De ez egy olyan terület, ahol nem szokták meghirdetni az állásokat, hanem ismeretségi alapon megy általában. Nekem ismeretségem nem igazán volt, de a proaktivitást több helyen is értékelték.
2022. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így szereztem munkát. Vágj bele, nincs mit veszíteni vele.
2022. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevés embert ismerek aki így sikerrel járt, de van ra példa.
2022. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
csak nehogy spamnak vegyék.
2022. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ezzel kpcsolazban van 2 jó tapasztalatom.

2 helyre hívtak be így(emailben küldtem (önéletrajzot) és odaírtam hogy állástkeresek.

Megéri , hidd el, sok állást nem hirdetnek meg , mert az is pénzbe kerül a cégnek..

2022. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az én munkahelyemen pl addig nem hirdetik meg az állást, amíg tudnak válogatni a benn lévő önéletrajzok közül. És általában találnak is megfelelőt, legalább is még nem jött velem szembe a hirdetés, de újoncok a folyosón igen.
2022. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!