Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az újmunkahely teljesen...

Az újmunkahely teljesen káosz, pedig amúgy szeretném, ha megmaradna: mit csináljak? Érdemes kivárni vagy mi lesz itt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom hol kezdjem, de ekkora káoszba még sosem voltam, multi létére.. Nem csak az én részlegemen, hanem a többin is necces, mennek az emberek.


Még a főnököm is elment miután felvettek, a csapatomban sem maradt senki, a régi 1-2 kolléga sincs már.. Betanítást elég minimálisat kaptam (nem is tudtak volna, mert akik ismerték a belső rendszereket, már nem voltka itt :'D), a főnököm mondjuk úgy, mivel elment, ő sem igen foglalkozott ezzel már..


Most a nagyfőnök próbál gudiolni, de természetesen elvárások is vannak.

Na most az én munkaköröm erősen olyan, hogy ás területekkel is együtt kell működni:

- egyrészt az egyik nagy gond a kapacitás hiánya: nem vesznek fel új embert, de még most is megy el innen-onnan valaki.. Az én feladatköröm meg összefügg az övékkel, de nincs rá ember, mert mindenki többet is csinál, mint kéne neki..

- a másik nehézség, hogy eleve nem érdekli a többi részleget az én munkaköröm, irtó nehéz meggyőzni őket, hogy csináljuk már "normálisan" a dolgokat.. De ezen még úgy voltam, túllépek és kialakul. A cég is nyomja fentről, így muszáj együttműködniük ugye..

- 1-2 feladathoz/feladatkörhöz ha nem is vesznek fel új embert, de ki sem szervezik, max ilyen low budget megoldások vannak.

---


A problémám:

Én az elmúlt évben már belefutottam 1-2 xar munkahelybe, totál stresszeltem, nagyon ki voltam lelkileg, néha már pánikszerű tüneteim is voltak.. Itt ez nincs meg mindennek ellenére. Valószínűleg a nagyfőnök hozzáállása miatt: bár róla is rosszakat hallottam.., és valóban be tud tolni közlei határidővel dolgokat ami nem túl reális, de eddig még pozitív a véleményem róla, és próbálja megani a támogatást, hogy ebben a szeméthalmazban boldogulni tudjak..


Szóval mindezek ellenére az emberi faktor miatt én szeretném, ha megmaradna a hely, mert jó közeg lenne (mindenxar ellenére... ha beállna egy normális működés), nem szeretnék újra stresszelni, meg a bizonytalanságot, meg lakásterveink is vannak, nem akarnám ismét kitolni ezeket..


Valaki volt hasonlóban? Érdemes kivárnom pár hónapot, amíg feláll egy csapat kvázi, lesz főnök (:D), beáll legalább vmi működés? Tényleg mindent nekem kell kitaposnom magamnak, egyedül vagyok hagyva, persze a háttérben a nagyfőnök próbál támogatni. Ez az egy biztató, de ennyi..



2022. jún. 29. 08:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Tehát azért nem stresszelek itt, mert nem rajtam múlik jelenleg, hogy nem tudok haladni a rám bízott tervekkel/feladatokkal, mint látható.. Viszont visszahúzó faktor a körülmények, másrészt az emberek hozzáállása (teljesen másképp vannak fejben mint a kitűzött célok), és az emberi kapacitás hiánya.. Hogy a dolgok elkészüljenek.
2022. jún. 29. 08:46
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Igen érdemes várni még. Idővel te leszel vagy lehetsz az majd, akire támaszkodnak az újak majd, mert te többet tudsz a mukodesrol mint ők.


Én is voltam hasonló meredek helyzetben, pár napig orlodtem hogy mit csináljak, de maradtam. 12 évig dolgoztam ott és a legkedvesebb munkahelyem volt így utólag visszagondolva.


Engem is a tulajdonos támogatott, sőt, ő nevezett ki akkor vezető beosztásba, hogy ne menjek el. (pénzügyi területen dolgoztam ott).


De ha x idő múlva is csak a káoszt érzed, akkor nem érdemes időt pazarolni túl sokáig rá.

2022. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Tégy rendet magad.
2022. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Elsőnek magadban, magad körül kellene fixálni a dolgokat, aztán átgondolni, hogy mely műveleteknél van a tevékenységetek "Alfája", s melyeknél az "Omegája". Ezt követően megpróbálnék emberi kapcsolatokat kialakítani az érintett részlegek együttműködésre hajlandó, rálátással bíró embereivel, majd felajánlani nekik egy kölcsönösség elvére épülő együttműködést.

Ez nagyjából azt az alapot feltételezi, hogy mindenki kellő időben korrektül ellátja a kellő információkkal az együttműködő partnerét.

Az sem "ördögtől való" megközelítés, hogy kölcsönösen megmutatjátok egymásnak a munkakörötöket, -mert amit a saját szemével, fülével tapasztal az ember, az mélyebben tudatosul benne, mint bármilyen prezentáció, elbeszélés alapján. Aki részt vesz egy ilyen ismerkedésen, abban letisztul az is, hogy az adott információra miért és milyen határidőig van szükség ahhoz, hogy a hatékonyságot szolgálja és tudatosul az is az ilyen ismerkedésen résztvevőkben, hogy mely művelet mennyi munkaidőt emészt fel!

Ezen ismeretek birtokában sokkal könnyebb összefésülni, hangolni az érdekeket - és így alakulhat ki kellő hatékonyság, rend, rendszer a dolgok lefolyásában. Nem kell, hogy együtt járjatok sörözni, de a részlegek munkájának kölcsönös szakmai ismerete és tisztelete fontos ahhoz, hogy megértsék az emberek a helyüket, szerepüket a gépezetben! Sokkal szívesebben dolgozik egy ember, ha tudja, ismeri a végeredményt és rendszeresen kapja a visszacsatolásokat is a munkavégzésével öszzefüggésben!

2022. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem megy rád a teher. Pont a körülmények miatt. Jön a fizu én maradnék míg össze nem dől az egész.

Hisz kitudja, igaz?

Lehet olyat érsz maajd ott el. És ha még se jönne össze. Úgyis találsz majd másikat.

2022. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igyekszem megfogadni a tanácsokat. Főleg 4-es: Köszi a konkrét tippeket, hasonló volt a fejemben, de így leírva látni ezt nagyon hasznos!


Nem adom fel, az emberi résszel eddig nincs gond (már aki még maradt), így még van értelme küzdeni!

2022. júl. 3. 21:12
 7/7 A kérdező kommentje:
2 a te tapasztalatod is köszi, jó volt olvasni! :)
2022. júl. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!