Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirughatnak amiatt a munkahely...

Kirughatnak amiatt a munkahelyemről, mert nem jöttem be azzal az indokkal hogy hasmenésem van?

Figyelt kérdés
Már többször is eljátszottam eztet, eddig szerintem azért nem rúgtak ki mert évek óta ott dolgozom
2022. jún. 29. 10:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is volt ilyen munkahelyem, majd miután a raktárat széthánytam többet nem kérdőjeleztek meg.
2022. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
62%
Írásod alapján egy munkakerülő cigó vagy.
2022. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
magáncég, családi légkör
2022. jún. 29. 14:51
 14/34 A kérdező kommentje:
12# Ez aztán az intelligencia megemelem a kalapom előtted... hogy gépelési hibak alapján ezt mind le tudtad szűrni. Amúgy meg nagyon szánalmas, es ostoba dolog a rasszizmus. Lehet mégse vagy Te olyan géniusz kedves barátom...
2022. jún. 29. 15:33
 15/34 anonim ***** válasza:
53%

Ezt úgy hívják, hogy Táppénzel való vissza élés.


" Táppénzcsalást az követ el, aki bár nem beteg, ezáltal munkaképtelenné sem vált, mégis kiíratja magát orvossal, többnyire a háziorvosával. Ilyenkor a betegség első 15 napja még a munkáltató által finanszírozott betegszabadságba esik, a továbbiakban pedig az egészségbiztosító fizeti az érintett munkavállalót megillető táppénzt - legfeljebb egy éven át. Amennyiben a csaló lebukik, az általa okozott kár pedig eléri a 100 ezer forintot, úgy kétévnyi elzárással is büntethető. "


Szóval 2 lehetőség van.


1. bejársz dolgozni.

2. ha nem bírod a munkát, fel mondasz és keresel mást.


Olyan ez tudod mint az álltalad elkövetett csalások.


1. Lebuksz

2. Nem buksz le

2022. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
77%
Hát kedves kérdező, hiába érzed a rasszizmust a 12-es válaszban van igazság alapja. Illetve rólad is igen sokat elárul az, hogy kamu beteg vagy és visszaélsz a táppénzzel, ergo munkakerülő vagy..
2022. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
85%
1-2x meg elmegy, de utanna tolunk repulne. Bar lehet magatol is elhuzna.. ha miatta sziv a brigad akkor ki lesz utalva
2022. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
gyerekek, rabszolgamunkát végzek!!!!
2022. júl. 1. 18:50
 19/34 anonim ***** válasza:
52%
Tanulni kelett vna vagy ismerettseget szerezni akik be tudnak vinni jo helyre
2022. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Ha munkahelyen be tudsz tépni és ez senkit nem zavar, akkor te mindent csinálsz, csak nem rabszolga munkát xD


Látszik hogy életedben nem voltál még csak nehéz munka közelében sem.

2022. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!