Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napi 5 óra ingázást bevállalná...

Napi 5 óra ingázást bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Sajnos a lakhelyem és környékén nincs számomra megfelelő munka, ezért csak Budapesten keresgélek, ami 90 KM tőlem. Nem tudok felköltözni Budapestre, nincs miből és szüleim nem támogatják a szobakeresést itthon, csak külföldre 500 euróval de belföldre nem, járjak szépen be.

2022. jún. 29. 12:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
59 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%

Ha külföldre támogatnák akkor belföldre miért nem?

Menj minél messzebbre vagy mi?

2022. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Mert külfölddel dicsekedhetnek, hogy mekkora sármos, nívós, kirívó helyen dolgozik a gyerekük. Bár 500 euróval még a szoba bérlés sem jön ki nyugat-európában, de a szándék a lényeg.
2022. jún. 29. 12:26
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Ja így már értem.. nem alkotók véleményt :)

Egyébként oké, nincs egyben annyi pénzed hogy vegyél ki egy albit, de rengeteget el fogsz kocsikázni, amit összeadva már nem feltétlen fogja megérni :/

#1

2022. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Tömegközlekedéssel mennék. Vonat, metró és villamos kombináció.
2022. jún. 29. 12:31
 5/47 anonim ***** válasza:
82%
Simán bevállalnám. Csak az a bökkenő, hogy nem fognak felvenni, mert állniuk kéne a helyközi bérletet, ami ekkora távra már nagyon drága (eleve irreálisan drága), ha meg azt mondod hogy te állod, rámegy a fizud fele.
2022. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 Kólauborkával ***** válasza:
90%
Akkor keress olyan munkát, ami támigatja a lakhatást. Végzettség függö is, de sok cég hajlamos segíteni, ha felvázolod állásinterjún a problémádat, bár ez a része inkább az egyéni képességeken múlik, meg mennyire vagy szimpatikus, mennyire szeretnének foglalkoztatni stb…
2022. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
71%

A semmittevésnél jobb. És születhet kapcsolat, szakmai tapasztalat, bármilyen egyéb hozadéka lehet. Ha nagyon kellemetlen, akkor otthagyod. Próbáld meg a vonatozást kihasználni pl. olvasás, tanulás pihenés.

Másrészt ha valakivel összeköltözöl, vagy csak pár napot Pesten alszol, akkor sok időt nyersz.

2022. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
87%
Én már napi 3 órától is ki voltam, 5 órát biztosan nem vállalnék. Itthonról mindig megkaptam, h az a 3 óra pihenés, mert csak ülni kell. De nagyon rossz volt. Ezért butaság vidéken lakni meg odaszülni, a gyerek jól meg van szivatva. Közelben munka nincs, így pénz nincs, elköltözni meg nem tud, mert ahhoz pénz kell.
2022. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
81%
Napi 5 óra utazás min. 7 számjegyű összegért vállalható (frotyóban persze). Ingázás helyett marad a bringázás.
2022. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Ettől félek én is ötös, hogy nem fogják állni. Most néztem meg, csak a vonatbérlet 60.000 Ft és a BKK bérlet még 10.000 Ft. A bérigényem pedig nettó 250.000 ft, annyi is a reális ehhez a munkához.

Kólauborkával: A végzettség megvan, a tudás nincs sajnos így ez az opció nem játszik. Mérnök informatikus diplomával vagyok egy átlag 15 éves gyerek értelmi szintjén jelenleg, ilyen embert nem fognak támogatni lakhatással.

2022. jún. 29. 12:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!