Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gondolkoztatok már azon, hogy...

Gondolkoztatok már azon, hogy valamilyen alternatív módon éljétek az életeteket? Mire jutottatok?

Figyelt kérdés
Sajnos rendesebb helyekre be sem hívnak interjúra. Dolgoztam nem rendes helyen is, de feladtam. Tudom, ez gyengeség, de egyszerűen nem bírom ésszel, ami ott megy. A napom hátralevő részét és az éjszakámat is teljesen tönkretette az idegi kimerültség. Nincsenek nagy pénzügyi ambícióim, csak el akarok éldegélni gyomorgörcs nélkül. Lehetséges ez, vagy reménytelen?

2022. jún. 29. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Idegen nyelv hiányában nem nagyon van ilyenre lehetőség, max valami szerzetes féle lehetsz, de az meg inkább megkötöttségekkel meg lemondással jár.
2022. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mennyire kéne erős legyen a nyelvtudás és milyen lehetőségem lenne így?
2022. jún. 29. 14:14
 3/10 Isti22 ***** válasza:
82%

Mit értesz alternatív életmód alatt?


Gyomorgörcs ellen a normális munkahely mellett a legjobb gyógyszer a leszrom tabletta. Nem kell magadra venned semmit.

2022. jún. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez kizárt

Ha nem lenne kötelező, senki se dolgozna. Mentális beteg vagyok én is, dolgozok. A feszültséget úgy vezetem le, hogy szexelek meg vannak kényszercselekedeteim. Nem vagyok ép, de normálisközeli életem van

2022. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. Volt ahol anno bevezették az alapjövedelmet, ott csak 7%-al esett a munkaerő, viszont felsőoktatásba 7%-al többen jártak.
2022. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2. A világban vannak ilyen alternatív közösségek, persze a legtöbb ott is lemondásokkal jár, de nem mindegyik vallási eredetű, vagy csak szimplán becsatlakozol egy még nomád törzsbe vagy hasonló.

Mo-ba kb Krisnavölgy van, itt még magányos erdei élet sem nagyon kivitelezhető.

Külföldön angollal talán Shaolin szerzetes lehetsz, persze oda kell sok dolog hogy bekerülj, meg ugye az is szintén lemondásos.

De hallottam már a világba közösségekről akik csak úgy random bementek a dzsungelbe lakni.

Bár sok afrikai törzs is befogadna szerintem, csak ne oda menj ahol a fehér embert a gonosszal azonosítják.

2022. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
46%
Elmehetsz egy kiöregedő falucskába, ott találsz lakható, üres házat. Beszélsz a jegyzővel, és beköltözöl. Napi 2-3 óra munkával vígan megtermeled, ami neked kell. Csak hát persze abból nem lesz telefon meg internet előfizetés.
2022. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
7. persze, de ha 2-3 óra munkával önfenntartó, akkor már 4 óra munkával egy internetet be tud szerezni.
2022. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Brúnó2 válasza:

"Legyél Hippi"

Dehogy is viccet félretéve, ha jobb munkát szeretnél akkór képezd tovább magad "ha valamihez mesterien értessz sosem leszel a közember, hanem különleges" csak keresd meg amit szeretsz csinálni az életbe, és csinál ha nem is megy, ne add fell előbb utóbb belejösz...

2022. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alternatív életmód az nem a jobb munka.
2022. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!