Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viseljem el a munkám?

Hogy viseljem el a munkám?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 24 éves fiú vagyok. Sokáig jártam pszichológushoz és meg most is járok. Van most egy munkahelyen lassan 2 éve lesz, hogy ott vagyok.

Nagyon nehéz be járnom mert olyan mintha ki lennek égve , semmi kedvem nincs bemenni, nem érzem , hogy szamitanek bent , inkább csak olyan mintha meg tűrnének. Nem kedvelnek a kollégák és nem igazán jo a kapcsolatom senkivel, mert eléggé önzőek és állszentek mindig askalodnak mindig éppen azt beszélik ki aki nincs ott. Szemükbe persze jo pofiznak. Nem vagyunk sokan összesen 7-en vagyunk.

Most jött oda nem rég egy úgy kolléga , és ő vele már most jobban kijönnek mint velem, sokkal közvetlenebbek vele, kihívják beszélgetni , ebédelni mennek vele.

Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Már munka előtt teljen stresszben vagyok.



2022. jún. 29. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

4 évet voltam egy olyan szar cégnél ahol ilyen 30-40 fokban is bullokat kellett rakni (ha valaki nem tudja miaz egy 3-4 méteres padló ami 100-120 kg) és ketten mindezt (persze más meló is volt). De szerettem oda járni mert jók voltak az emberek. Volt egy családias hangulat, csak a főnök volt egy csicska ami miatt ott hagytam.


Ha nem érzed jól magad ott szimplán váltani kell...meg nem tudom 7 ember az olyan kevés, alapból korlátozott nagyon a lehetőség a szociálizálódásra. 29f

2022. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha tudod nélkülük csinálni a dolgod, akkor tedd azt. Ha nem, vagy túlságosan feszült vagy, keress új helyet.
2022. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Munkahelyre pénzt keresni megyünk, nem önmegvalósítani. Az új kollegát azért faggatják, hogy legyen miről pletykálni, nem azért, mert annyival jobban szeretnék. Te a pszichológusoddal mit csinálsz?
2022. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Mi történik a pszichológusnál, ha ezt a problémát nem oldjátok meg? El kell menni másik munkahelyre, a pszichológussal pedig kialakítani egy olyan magatartásformát, hogy ott elfogadjanak.
2022. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!