Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viseljem el könnyebben?

Hogyan viseljem el könnyebben?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok,5 êve dolgozok egy nagy,âllami cégnél.Eddig nem volt gondom a kollégákkal,viszont most egy másik helyre helyeztek ãt,hogy tanuljak be oda.Ez egy elég húzós rész,nagy a pörgés és általában 6 hónap szokott kelleni egy új ember betanîtâsâhoz.Ên kB 4 hete vagyok itt,a mentorom az első két napban nagyon rendes volt,most már hetek óta borzalmas itt dolgozni,mindennap gyomorgörccsel jövök be.Mindig beleket mindenbe,csúnyán kâromkodik,sòhajtozik.

Azt kell tudni,hogy életem nagyon fontos része volt mindig is amiben dolgozok,maximálisan odatettem magam mindig, azért is raktak ide,de itt egyszerűen csak megutâltatjâk velem az egészet.Nem tudom hogyan viseljem el a mindennapi "b+,meg visszafelé fejlődsz",és hasonló dolgokat.


2021. júl. 10. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Szólj rá hogy viselkedjen különben szétütöd a száját
2021. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!