Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem megyek el a céges...

Ha nem megyek el a céges rendezvényre?

Figyelt kérdés

9 hónapja dolgozom egy kis cégnél irodában. Fent az irodán 16-an vagyunk, főleg korombeliek 24-30 évesek. Elvagyunk bent de senkivel se vagyok nagyon jóba, nekem ez munkahely és amúgy is csendes vagyok.


Holnapi napon lenne egy céges rendezvény (ami igazából kaja meg piálás, kis játék). De nem szeretnék elmenni. Holnap délelőtt a rendezvény napján reggel, lemondani azzal az indokkal hogy megy a hasam és hányok gyenge duma vagy? vagy mi hátrányom lehet ha nem megyek?


24/f



2022. jún. 30. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Elég gyenge duma igen :/

Én a helyedben biztos mennék

A hátrányod az lehet hogy megsértődnek

2022. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nincs senki akivel beszélgetnék, így kb. nem tudom mit fogok csinálni. Órákig.
2022. jún. 30. 14:31
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Próbálj beszélgetni a kollégákkal, szerintem lehet vinni kísérőt is ilyen helyre!
2022. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

De miért kellene hazudni?

Ha nem kötelező, akkor egyszerűen nem akarsz menni és kész

Viszont így sosem lesznek kapcsolataid...

2022. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez lesz az első ilyen, akkor szerintem menj el rá, még jól is elsülhet a dolog. Aztán ha mégsem érzed magad jól, akkor majd a következőt lemondod előre.
2022. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyenek pont arra jók hogy kialakuljon a kommunikáció, az alkohol oldja a feszkót

Jobb lesz mint hinnéd

Menj csak el

2022. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Utana meg itt fogsz picsogni, hogy kirekesztenek a kollegáid...
2022. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok én nagyon haverkodni a kollégákkal, mert a kollégák nem feltétlen barátok. Vannak a melón kívül barátaim. (A melóban pedig senkivel bem vagyok rosszba, segítek amiben tudok stb.
2022. jún. 30. 14:50
 9/15 A kérdező kommentje:
Én nem iszok alkoholt SOHA.
2022. jún. 30. 14:51
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem attol hogy elmesz es beszelgetsz, nem muszaj baratkozni es nem muszaj inni!

Elmész ottvagy 1-2 orat es lelepsz

2022. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!