Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy even belül a 3. Munakhelye...

Egy even belül a 3. Munakhelyen mond fel, az milyen ember ?

Figyelt kérdés
Sehol nem fogadjak be allitólag… vagy csak rosszul valaszt nem ertem. Minden esetre most tőlunk is menni akar mi vagyunk a 3. Egy even belul

2022. júl. 1. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem csak az ő hibája, nekem is volt 4 mire a mostaninál dolgoztam. Jelenlegin nagyon jól meg vagyok.
2022. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Most mondjuk ha olyan a szektor (pl vendéglátás, turizmus bármilyen területe), akkor simán lehet ennyi váltás a covid miatt.

De egyébként az ilyen max fiatalon, 20-25 évesen nem utal nagy gebaszra. Amúgy vagy dolgozni luxus vagy ami a leírásból még valószínűbb, hogy egy összeférhetetlen, együttműködésre képtelen valaki. Nálunk is van egy ilyen agyhalott pcsa, 41 évesen saját bevallása szerint is volt közel 20 munkahelye, mindenhonnan eljött 1-2-3 év után. Nem csodálom, semmilyen szinten nem hajlandó alkalmazkodni senkihez sem, ellenben másra tud panaszkodni, ha ő ezt nem teszi meg felé, a munkát ellógja, csapatban létezni, gondolkozni neki nem opció. Márpedig ezek a képességek a munkahelyek többségénél szükségesek.

2022. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokkal összetettebb dolog mint az ilyen snassz hulyesegek h csapat meg stb. Egyszeruen arrol van szo h a magyar munkahelyek tobbsegenel taplo brigad van s van akinek esze ágába nincs a taplókat kovetni. Se nyalizni, pincsibe lemenni, kétszínuskodni pletykazni. En jomagam behányok ettol ezert lettem vállalkozó s rengeteg barát vesz korul, tobb uzleti partner akiket én válogatok meg magam köré. Ezek az emberek valoszinu azert váltanak ilyen sokszor mert nagyon szabadok vagy keresik a regi helyuket. En egyrészt erre szoktam mondani amugy azt ha vki 2-3 évet már lehúz vhol akkor az nem lehet olyan rossz. De van aki vágyik a változatosságra s akar találni jobbat. Persze nem talál s ezert van a gyakori mozgás. Igy aki pár evet kibírt az adott helyen/ tapasztalat/ altalaba szar helyekbe fut bele. Az uj fonok hulye, xar kollegak, xar iroda, xar ez xar az s bezzeg a régi milyen jó volt🙂ilyen is van. S van az aki én vok aki se fonokot se szabályokat nem tűr el, így inkább megkímélve a cégeket szerény személyemtől vállalkozó lettem, mert beláttam a beosztott élet nem nekem való🙂vki ezt belátja vki nem. Sokan inkább nem.
2022. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos valoban ilyenek … minden sz….r ha elegedett vagy az eleteddel nem vagy depis es esetleg meg eleted is van akkor pedig leneznek es kikozositenek… rettentő ciki 2022ben hogy Mo.on meg ilyenek az emberek. De leginkabb elszomorito! :(
2022. júl. 14. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!