Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka nélküli segély egyetem...

Munka nélküli segély egyetem után?

Figyelt kérdés
Oké lehet fura a kérdés, de még nem kaptam meg a diplomám, mert nincs nyelvvizsgám. Arra gondoltam, hogy most ráfeszülnék és megcsinálnám, de addig nem dolgoznék. Úgyse találnék a környéken rendes állást és gyorsabban meg lenne, ha egésznap tudnék ezzel foglalkozni, nem pedig fáradtan munka után neki ülni. Kérdés hogy jár e járadék egyetem után? Ugye már nem vagyok diák jogviszonyban, és azon parázok hogy akkor most milyen státuszban vagyok. Nem akarok emiatt büntetést vagy valami, szóval bejelenteném magam.
2022. júl. 5. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár.
2022. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok hülyeséget írni, de én úgy tudom, hogy csak akkor jár munkanélküli segély, ha az azt megelőző időszakban rendelkeztél x nap munkaviszonnyal. Viszont szerintem kellene lennie valami támogatásnak a pályakezdők számára is. Érdeklődj a lakóhelyed szerinti munkaügyi központban, biztos segíteni fognak.
2022. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyetem előtt közel másfél évet dolgoztam egyébként teljes állásban, nem tudom ez számít e, de mindenképp utána járok, csak kíváncsi voltam a tapasztalatokra és hogy mire számíthatok
2022. júl. 5. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudtommal már nem kell a nyelvvizsga a diplomához...
2022. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De kell, ezt az ügyintéző is mondta, idén már nincs mentesség csak a covid alatt volt
2022. júl. 5. 17:26
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Egybe függően kell 365 napot dolgozni utána jár. Tehát ha egyetem előtt volt is ennyi napod mivel megszakítottad így nem jár.
2022. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár ebben az esetben.
2022. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!