Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kereskedelemben dolgozók ti...

Kereskedelemben dolgozók ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok :D

Ha egy vásárló flegma annak ellenére hogy kedves vagyok vele

Magamban szoktam gondolni hogy “dikk kapd be” meg ilyenek

Ti is szoktatok ilyet?😂


2022. júl. 8. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kereskedelem, hanem vendéglátás, de igen, pont így.
2022. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont abban dolgozom én is. Amikor elkezd sértegetni valaki vagy úgy beszélni velem mint az alattvalójával akkor nálam szokott szakadni a cérna. Nem tűröm.
2022. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki megnyugodhat, hogy ahol ügyfél van és legyen az akár kereskedelem vagy akár bármilyen hely ahova az utcáról betéved vagy telefonon betelefonál ott lesz bunkó, rosszindulatú és buta ügyfél.


Szóval a legtöbb helyen szerintem még rosszabbakat is gondolnak amikor kifognak egy barmot.


Az ilyenek ellen egyébként az a leghatásosabb, ha határozott fellépéssel de semmiképpen nem hasonló stílusban ahogy ő megnyilvánult helyre rakod.


Én amikor meglátok olyan ügyfelet aki problémás és csak a baj van vele, akkor az jut eszembe, hogy "óóó b+ már megint ez a mákvirág".


Ha pedig szimplán flegma velem akkor van, hogy rászólok, hogy normálisabb hangnemet üssön meg és belül azt gondolom, hogy menjen a "tudjátok hova".

2022. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
4#. Én volt hogy keményebben intéztem. Konkrétan szájba vertem. Több emberrel meg kellett tenni mert abból értettek. Kereskedelemben.
2022. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor üzletben dolgoztam, szerencsére a boltnak fontosabbak voltunk mi, mint a vásárlók, így nyugodtan ki lehetett rakni aki személyeskedett.

De igen, kb minden 4-5. vásárlónak szidtam magamban az anyukáját.

2022. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor se köszönni nem tudnak se kérni csak bele a közepébe mert neked az a dolgod na akkor tudnék én is bele a közepébe nekik
2022. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már az a legkisebb probléma hogy nem köszönnek. Erre még azt mondom magamban, hogy "oké, ezt sem tanították jómodorra". De mikor már bunkó, flegma, lenéz és az úristennek képzeli magát, akkor már szoktam anyázni magamban.
2022. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalom. Bunkó lenéző a legtöbb. Közben az a vicc hogy némelyik olyan koszos mint a Föld már nyitáskor is.... És ezek menőznek.... Én csúnyán szoktam nézni rájuk hogy legyen már okuk is ellenszenvesnek tartani....
2022. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha flegma velem akkor én is az leszek. Nem nyalom ki senkinek se a seggét. "a vevőnek mindig igaza van" dolog baromság. A vevő bekaphatja a....

Volt már hogy bepanaszoltak, de kit érdekel.

2022. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!