Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Német munka szerződés felmondá...

Német munka szerződés felmondás nélkül lehetséges ?

Figyelt kérdés

Undorító cegben dolgozok kint külföldön. 6 hét kint 2 hét otthon. Úgy terveztem, hogy hazamegyek augusztus 5. És már vissza nemjövök, addig megkapom a fizetésemet. Nem szeretném személyesen beadni a papírt, mert még vissza marasztalnak, hogy maradjak 2 hetet szemét emberekkel.

Amint megkaptam telefonálok egyet hogy nem megyek vissza, mert talaltam egy másik állást. A júliusi fizut megkapom teljesen de az augusztus 5ig ledolgozott napok gondolom elveszik.

Nem szeretnék vissza jönni többet, főleg nem egy aláírásért.

Csináltak már többen is így itt és nem kaptak semmiféle büntetést. Az a 5 nap ledolgozva nem zavar, csak végre lépjek le innen. Elvileg ha minden jól megy a főnök elenged, mert nem mentem dolgozni és majd postan lejön a felmondó papír

Mennyire lehetséges ez?



2022. júl. 9. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cégtől függ, meg attól, hogy milyen a szerződésed. Illetve azt is kétlem, hogy valaki itt abszolút benne lenne a német munkajogban.
2022. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, a kérdésnek a munkajoghoz nem sok köze van, hiszen az még a kérdező számára is egyértelmű, hogy jogszerűtlen amit elképzelt, és a munkáltató élhetne különböző retorziókkal.

A kérdés inkább az, mennyire fog ezzel foglalkozni a munkáltató, azt viszont senki nem fogja tudni megmondani előre...

Lehet hogy leszarja, mert pontosan tudja, ilyenek a magyarok.

Az is lehet, hogy épp most lesz elege belőlük és úgy dönt, ezt most megszopatja, de úgy istenesen.

Nem tudhatjuk.

2022. júl. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!