Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon elmondjak neki?Fog rám...

Vajon elmondjak neki?Fog rám haragudni emiatt?

Figyelt kérdés
Ma hazafele a munkahelyen láttam annak a lánynak a barátnőjét,aki tetszik nekem,viszont én nem ismerem a lány kolleganojeit,és egyszer-kétszer rámnéztek.Van rá esély hogy elmondja alanynak,illetve hogy bajban vagyok? Ma hazafele a buszon láttam annak a lánynak a barátnőjét,aki tetszik nekem,viszont én nem ismerem a lány barátnőjét,és egyszer-kétszer rámnézett.Van rá esély hogy elmondjak a lanynak.Illetve fog ram haragudni?Hozzateszem a ket kolleganojuket is van hogy mas valakikkel mennek haza a melohelyrol
2022. júl. 9. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? XD
2022. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Súlyos pszichózist szagolok.
2022. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=u56KeWXjzZ8

Ennyit értettem a leírásból!

2022. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Kérdező attól fél, hogy kitalált pletykákat terjesztenek majd róla, bár nehéz itt megbecsülni hogy egyáltalán kapcsolatban van -e azzal a lánnyal aki tetszik neki és hogyan jönnek ide a kolléganői stb.
2022. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy hibát követtél el, hogy buszon mertél utazni. Hát melyik férfi csinál ilyen alattomos dolgot? Az igazi férfiak csak vonattal járnak.


Bár nagy valószínűséggel azt is elfelejtették, hogy láttak, miután leszálltál. Szóval talán megúsztad.

2022. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!