Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért keres állandóan munkaerő...

Miért keres állandóan munkaerőt a közelemben lévő pékség?

Figyelt kérdés
Az egyik már évek óta, szinte minden pozícióra, a másik több mint fél éve, férfiakat és nőket. Valami nem stimmel náluk? Érdemes jelentkezni?
2022. júl. 9. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert ezek maximum ezres órabért adnak, hajnal 4es keléssel este 8ig egész nap a 30-35fokos helyiségben
2022. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg nem fizetnek jól és nincsenek normális munkakörülmények. Sokat elmond egy cégről, ha nagyon gyakran cserélődnek ott az emberek. Ez általában negatív dolgok miatt szokott lenni. Megpróbálni megpróbálhatod, ha nincs más lehetőséged, de ne hagyd magad kihasználni. (Nem jelentünk be normálisan, nem fizetünk ki időbe, tovább tart a munkaidő, mint az meg van beszélve és nem fizetik ki stb.)
2022. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Egyetértek az előttem szólókkal.

Viszont mostanában azt is tapasztalom hogy nem szeretnek dolgozni az emberek, inkább ellébecol közmunkàn vagy el van a segélyen, szülök nyakàn.

2022. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Vagy a hellyel van gond. Vagy a jelentkezőkkel. Sokan nem akarnak dolgozni, vagy csak vmi nagyon kényelmeset, extra pénzért. Na, a pékség nem a legkényelmesebb hely, korán kelés, pörgés.
2022. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Jártam így. Közelemben lévő Penny évek óta keresett alkalmazottat, jelentkeztem, nagyon meg is örültek, másnap kezdhettem, hétfőtől vasárnapig mindennap, szabadnap nélkül. Első nap el volt tőlem várva, hogy mindent tudjak, egy raklapot (ami több, mint két méterig volt pakolva) el volt várba, hogy leszedjem félóra alatt, mindennek tudnom kellett volna a helyét már első nap. Mondták, hogy a békát is kezeljem ott van, hiába mondtam, hogy sose csináltam még (akkor voltam 17 éves), azt mondta a főnök, hogy nem érdekli, oldjam meg, és ezért acélbetétes bakancsot sem kapok(ami előírás lett volna). Hatan voltunk egy műszakban, abból megyek főnökök voltak, és senki semmit nem csinált, mind a négy főnök négy teljesen más utasítást adott nekem, és mikor azt mondtam, hogy a másik főnök mást mondott elkezdtek velem üvöltözni, végül a harmadik napom felénél összevesztem az egyikkel, azt mondta, hogy én csak pi csàt válások egész nap, meg rohangàlok(tilos volt elmenni mosdóba, inni, enni kimenni, és amikor megálltam kifújni az orrom elkezdtek velem üvölteni, hogy mit képzelek magamról, nem ezért vagyok fizetve, csináljam a dolgom), pedig 5 perc szünetet nem kaptunk soha. Összevesztünk, hozzá hajítottam a pennys pólót, és kimentem az üzletből, ennyi.

Azóta volt ott három ismerősöm is dolgozni, mindnek mondtam, hogy meneküljetek, mind a három ismerősömet ugyanígy rúgtàk ki egy héten belül.

Kb öt éve keres alkalmazottat az a szar putri hely, a minap is láttam, hogy hirdetnek.

Helyileg Borsod megyéről van szó.

2022. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert *@sznak megfizetni a munkaerőt vagy/és nincs saját élete se, - annyit kellene a pult mögött/pék műhelyben lennie!
2022. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Itt is ez van. Albánok csinálják, és úgy beszélnek némely alkalmazottal mint a kutyával.
2022. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Itt mind a két pékségnek magyar tulajdonosa van.
2022. júl. 10. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Az albán pékségek nem a fogyasztóról szólnak, hanem alibi vállalkozások. Mozgasd meg egy kicsit a fantáziádat, hogy hol vannak jelen az albán pékségek és megvilágosodhatsz! A második énjük, életük az igazi okuk a jelenlétre, nem a kirakat!
2022. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Penny -> Póni -> Lóbolt... :)
2022. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!