Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki sokat árt főnökként...

Ha valaki sokat árt főnökként a másiknak, de az eladótérben mindig mosolyog, kedves, de sokan panaszkodtak már rá, hogy lekezelő stílusával nem tudnak mit kezdeni, főnök előtt meg csinos és kedves, de a cég se a megfelelően működik, akkor hol a hiba?

Figyelt kérdés
2022. júl. 11. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak, hogy jól értem-e:

Olyan középvezetőről beszélünk, akinek van beosztottja, de főnöke is van, és felfelé nyal(kedves a főnökkel), lefelé (a beosztottai felé) pedig 'rugdal' (nyilván nem szó szerint - úgy értve, hogy mindenkit, aki a céges hierarchiában alatta van, ok nélkül leszúr - nyilván olyan helyzetekben, mikor az ő felettese nincs épp a környéken).


Erre gondoltál?


Ezt a csúcsvezetés elé kellene vinni,az elé a személy vagy azok elé a személyek elé, akik jogosultak őt leszúrni, vagy adott esetben kirúgni. S nem csak rágalmazni, hogy "Fúj, a Pisti egy utolsó szemétláda rohadék, hogy így viselkedik velünk", hanem konkrét videókat, felvételeket mutatni.

2022. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felsővezető az illető, aki a főnök előtt bájos, meg ahol vannak sokan, kamerák is. Az a baj, hogy minden területen probléma van, tehát a nagyfőnök sem egy angyal.
2022. júl. 11. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Ez esetben én - ha lehetőségem van rá - lépnék. Amíg meg nincs (mármint lehetőségem arra, hogy lelépjek), addig folyamatosan nézném a meghirdetett álláshelyeket minden létező és számomra hozzáférhető csatornán - úgy, mint újságokban, neten, stb. és azoknak az ismerőseimnek is mondanám, hogy állást keresek, akik nem tudnak ártani nekem, de olyan cégnél dolgoznak, ami számomra szimpatikus (és a tapasztalatom, végzettségem szempontjából is relevánsak.)

2022. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden munkahelyen így megy.

Nem tudtad Balázska?

2022. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az élet kemény.
2022. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!