Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Második helyről dobnak ki...

Második helyről dobnak ki mert visszaszólok a kcsög főnöknek. Nálatok mi a szitu?

Figyelt kérdés

Vendéglátóhely egy elit budapesti hotelben, reggeliztetős voltam. Akihez kerültem valami nagyon nagy akárkinek tartotta magát, első napom volt, hibáztam, az tény, de mindenki így kezdni. Nem akart kidobni csak látta rajtam, hogy velem nem sokra megy ha pattog előttem, azt hittem kherélem. Nem az araboknál vagyunk, hogy kuss legyen a nevem. Nem érdekelt, legalább valaki visszaszólt neki. Másik helyen megint csak valami atyaúristennek képzelték magukat, és engem meg a kis szolgájuknak. Na tudod kit alázzál..

Nem beszéltem csúnyán, de felemeltem a hangom.


2022. júl. 14. 12:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigyellek. Okkal választottam olyan munkát, ahol gépekkel kínlódok és nem emberekkel. Ha vendéglátós lennék, már rég megoldottam volna a túlnépesedést is. 😈


De azért mégis, van kevésbé stresszes munka, ne alázd meg magad ilyen stílussal.

2022. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen helyeken nayon talpalos a melo. A baratkozas öröm az max lazotaskor van vagy zárás elott amikor nem feszulnek hanem lazulnak.

Mivel kemeny munka, marha irritalo ha vmit duplan kell csinalni, mert vki elcseszi.

Es marjara nincs turelmuk hulyéket oktatni. Mert csak nyűg.

Eleinte inkabb jobb eszrevetlennek vagy humorosnak lazának lenni nem provokálonak ugyanis rengeteg a bajuk nelkuled is.


Tudhatnád ha vendeglatozol hogy milyen talpalos faraszto

2022. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Hát bizony meg kell járni a szamárlétrát, ezt nem tudod megkerülni. Kezdőként mindenhol te leszel a cipőtalpra ragadt szar, sehol nem leszel azonnal a nagy valaki. (Egyébként aki most a nagy valaki, az azért az, mert ő már megmászta a szamárlétrát, nem egóból dolgozott kezdőként. Ha ezt tette volna akkor őt is kivágják és soha nem jut feljebb.)

Sehol nem fogsz tudni megtapadni és idővel feljebb lépni, ha nincs benned alázat.

2022. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy mennek ott a dolgokm egy barátom rakott be, mondván jól fizet.
2022. júl. 14. 13:00
 5/24 A kérdező kommentje:

Alázat? Ez megszégyenítés. Nem ugyanaz ember.

És rohadtul sok ember nem mászta meg, hanem vagy aláfeküdt valakinek, vagy már eleve valakinek a valakije volt te nagyon sötét.

2022. júl. 14. 13:02
 6/24 A kérdező kommentje:
Ez itt a baj, hogy sok férfi azt hiszi akármit mrgtehet egy nővel. Na a fszt..
2022. júl. 14. 13:03
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindenhol így mennek a dolgok sajnos. A kezdőnek mellőzni kell az egót.

Minél tovább van ott, minél többet bizonyít és minél magasabb pozícióba jut, annál nagyobb szava van. Minden munkahelyen hierarchia van, amit a helyén kell kezelni.

2022. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

5, uhh, ebből a hozzászólásból minden tiszta. Én nem beszéltem veled ebben a hangnemben. Gondolom ott is azt hitted hogy a seggedből rángattad elő a főnököt, ezért rúgtak ki. Ilyen alacsony intelligenciaszinttel és ilyen magas arroganciával belőled soha nem lesz semmi.

Az egyetlen esélyed ha önfoglalkoztató leszel, csak ugye ahhoz is ész kéne. Nehéz ügy.

2022. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy hierarchia van, attól még normálisan is lehet beszélni az alkalmazottakkal.
2022. júl. 14. 13:06
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Jól látja a #8: az ilyen stílusú pattogó halljakendektől gyorsan igyekeznek megszabadulni...
2022. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!