Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Második helyről dobnak ki...

Második helyről dobnak ki mert visszaszólok a kcsög főnöknek. Nálatok mi a szitu?

Figyelt kérdés

Vendéglátóhely egy elit budapesti hotelben, reggeliztetős voltam. Akihez kerültem valami nagyon nagy akárkinek tartotta magát, első napom volt, hibáztam, az tény, de mindenki így kezdni. Nem akart kidobni csak látta rajtam, hogy velem nem sokra megy ha pattog előttem, azt hittem kherélem. Nem az araboknál vagyunk, hogy kuss legyen a nevem. Nem érdekelt, legalább valaki visszaszólt neki. Másik helyen megint csak valami atyaúristennek képzelték magukat, és engem meg a kis szolgájuknak. Na tudod kit alázzál..

Nem beszéltem csúnyán, de felemeltem a hangom.


2022. júl. 14. 12:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
Én is többször váltottam munkahelyet mert lenéztek, vagy úgy beszéltek hozzám, mint valami szarhoz. Annyi pénzért örüljenek, ha odamegy valaki dolgozni - persze mindig akad olyan hülye aki becsicskul aprópénzért és nyeli az alázást. Én ennél kevesebbért is mondtam már fel. Most úgyérzem megtaláltam azt a helyet ahol megbecsülnek és még a fizu is jó.
2022. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Klassz. :)
2022. júl. 14. 13:13
 13/24 anonim ***** válasza:
76%

9, te is beszélhettél volna velem normálisan, miután én megadtam neked a tiszteletet. Ezek után szerintem mindenki számára egyértelmű hogy mi volt veled a baj és miért szabadultak meg tőled. Kicsit sokat gondolsz magadról.

Ezt a stílust sehol nem fogják megtűrni.

2022. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen hozzáállással egyetlen munkahelyen sem fogsz sokáig megmaradni....
2022. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%

15, nem engem dobálnak ki a munkából. Nekem mindig volt annyi eszem, hogy a helyén kezelem a dolgokat, átlátom egy munkahely dimanikáját veled ellentétben. Ha én sötét vagyok, akkor fájdalmas belegondolni, hogy te mi vagy, minekután látható, hogy egy alap intelligenciával sem rendelkezel. Csak az egó, de az kiüti a plafont.

Ez még nagy problémákat fog neked okozni a jövőben.

2022. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
58%
Nő létedre te meg egy tapló s*ggfej vagy.
2022. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát muci, ezzel a hozzáállással kereshetsz magadnak hetente új melót. És nem azért, mert nekik van igazuk, hanem mert minden melóhelyen ilyen ge ci rohadék szarházi alakok vannak. Vagy tudomásul veszed, vagy menj el vállalkozónak. Ha tudsz...
2022. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
56%
kerdezonek vilagit a negro a szajaban azt meg o sotetez masokat XD
2022. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki szembejön vele az autópályán... :-D
2022. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%
A főnökkel még nem vitáztam, a vevőknek szólok vissza. Nem rúgtak még ki. Határozott idejű szerződés. Kértem is már hogy közös megegyezéssel mondjuk fel, mert nem fogok megjavulni. Nekem van igazam, nem a vevőnek.. De nem... Nem válnak meg tőlem. Ennyirenincs ember a helyemre.
2022. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!