Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Második helyről dobnak ki...

Második helyről dobnak ki mert visszaszólok a kcsög főnöknek. Nálatok mi a szitu?

Figyelt kérdés

Vendéglátóhely egy elit budapesti hotelben, reggeliztetős voltam. Akihez kerültem valami nagyon nagy akárkinek tartotta magát, első napom volt, hibáztam, az tény, de mindenki így kezdni. Nem akart kidobni csak látta rajtam, hogy velem nem sokra megy ha pattog előttem, azt hittem kherélem. Nem az araboknál vagyunk, hogy kuss legyen a nevem. Nem érdekelt, legalább valaki visszaszólt neki. Másik helyen megint csak valami atyaúristennek képzelték magukat, és engem meg a kis szolgájuknak. Na tudod kit alázzál..

Nem beszéltem csúnyán, de felemeltem a hangom.


2022. júl. 14. 12:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyi logikát vihetnél a dologba, hogy csak a próbaidő után kezdesz visszaszólogatni, amikor már nem tudnak csak úgy kirúgni egyik pillanatról a másikra.
2022. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
78%

Még majdnem meg is értettem amiről írtál a kérdésedben, de a válaszaid alapján én sem csodálom, hogy kivágtak jó gyorsan.

Ha férfi lennél is elég parasztul nyilvánulnál meg azokkal a hozzászólásokkal, na de nőként... elég alja.

2022. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
50%
Engem amikor kitettek, utána írtam meg neki a véleményemet. A mostanival is ez lesz, ha eljő az ideje...
2022. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
69%
A hierarchiát el lehet felejteni és áttérni a dolgozó tiszteletére, megbecsülésére, mert már ott tartunk, hogy hiába a munkanélküliség a köcsög magyar munkáltatóhoz a kutya sem akar menni szolgálni.
2022. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!