Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnökösködő kolléganőt,hogy...

Főnökösködő kolléganőt,hogy kezeljek, ha én alapból csendesebb,visszahúzódóbb, ezáltal kihasználható vagyok?

Figyelt kérdés

A kolléganőmmel felsőoktatási intézményben takarítunk, már korábbról is ismertük egymást, mert előtte egy helyen dolgoztunk, csak ott annyira nem tudtam kiismerni, hogy milyen is ő, sokat nem dolgoztam épületen belül vele. Itt meg csak ketten vagyunk.


Az egész onnan ered, hogy kedves főnökünk (gondnokunk ő, vannak még neki is felettesei, nem is egy stb.) akit csak ebben a pár hónapban ismertem ki igazán,

egyszer csak kijelentette hogy azt kell csinálni amit a kolléganőm mond, az ő utasításait kell követetni.

Csak ő ezt már nagyon sokszor túlzásba viszi, úgy érzem nem lehetnek saját döntéseim.

Ő is ugyanolyan takarító, a munkaszerződésünkbe is ugyanaz van leírva, a fizetésünk is egy.


Példákat most nem nagyon írnék, de már ott tartok, hogy beszélek a közvetlen főnökünknek a főnökével, ha van rá mód, átmehessek másik épületbe takarítani.


2022. júl. 15. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

" Gizike, te is ugyanúgy a sz4rt pucolod mint mi. Ne okoskodj. Nem vagy különb egyikünktől se. "

Jelezném a főnöknek is hogy túlzásba viszi az agyaskodást. Ha nincs változás,mennék máshova.

2022. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lelökném a lépcsőn “a kur.a anyját “ kíséretével.
2022. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelezz a főnöknek nyugodtan.
2022. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hívd ki egy kick-box meccsre,

Viccet félreéve, beszélj vele négyszemközt, majd egy közvetítő által.

2022. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!