Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki milyen munkát ajánl ahol...

Ki milyen munkát ajánl ahol sokat lehet keresni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 éves nő vagyok. Pénzügyi-számviteli ügyintéző és mérlegképes könyvelő a szakmám. Miután kitanultam elmentem dolgozni, de csak 1 évet dolgoztam, mert született 2 gyermekem így nem tudtam kitanulni rendesen ezt a szakmát. Kb. 2 év múlva megyek vissza dolgozni, és addigra szeretném kitalálni hogy hol is dolgozhatnék. A mostani munkahelyemen sajnos nagyon keveset fizetnek (170ezer ft nettó), és ami most jön drágulás amiatt olyan munkahelyre lenne szükségem ahol sokat kereshetek és magunkat (nem csak apa) el is tudnám tartani. Lenne ötletetek hol lehet sokat keresni ezzel a szakmával? De az is jó ha mondtok teljesen mást aztán kitanulom, csak sokat keressek. Köszönöm!
2022. júl. 20. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Informatikusként lehet nagyon sokat keresni, ha azt kitanulod, és jól csinálod, abból lehet legjobban megélni.

Első körben én lehet, hogy próbálkoznék nagyobb cégekhez beadni önéletrajzot, ahol pénzügyis kollégát, könyvelőt keresnek. Ha nagyon belejönnék a könyvelésbe, akkor lehet, hogy vállalkozó lennék és vállalnám egyéni vállalkozók, BT-k könyvelését.

2022. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Valami gyerekfelügyelő vagy bébiszitter meló releváns, hisz csak abban van gyakorlatod. Nem kellett volna lelépned onnan 1 év után. Nyilván nem a fizu a bajod, hanem, hogy csúnyán váltatok el. Gondolom mikor felvetették magad oda, akkor állítottad, hogy dolgozni szeretnél... Majd utolsó percben szóltál, hogy terhes vagy, mész...

Nem csoda, hogy nem látnak viszont szívesen. Ja, és meg fizuemelést is elvárnak, vicces.



Amúgy szobafestők, kőművesek, pénztárosok jól keresnek, és hamar kitanulhato szakmák.

2022. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Végül is mennyi csok-ot, babaváró támogatást és más hasonló ingyenpénzt vettél fel eddig??? Ezt is kalkulált bele, ha már pénzügyesnek mondod magad.
2022. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1 válaszolónak köszönöm!


Többinek meg nem fogok magyarázkodni, én tudom hogy miért alakult ez így és senki más ne ítélkezzen. Ha valami nem tetszik akkor minek foglalkozol velem?! Lépj tovább!

2022. júl. 20. 10:41
 5/7 Kései Sirató ***** válasza:

Pénzügyesként a nagyobb cégeknél folyamatosan túlórázni kell,nem könnyű a helyzeted, a 2 gyerek mellett egy fix munkaidős helyet kellene találnod.

Én megnézném, hogy milyen hirdetések vannak, aztán érdeklődnék. Akár önkormányzatnál, vagy akár állami helyen, pl, iskolánál, kórháznál, vagy más olyan helyen, ahol a hétvégém szabad. Én nem dolgoznék hétvégén két kisgyerek mellett..

2022. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Coach-life coach, pedi-manikűrös, pszichológus.
2022. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanulj informatikát. Mondjuk en biztos a, szakmambam helyezkednek el, főleg ha tudsz nyelvet nem is ertem a kérdést.
2022. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!