Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirúghathat, ha alapból...

Kirúghathat, ha alapból nincsen rám panasz?

Figyelt kérdés

Sajnos nehezen és igen sajátos módon dolgoztam fel, hogy kidobott a barátnőm, szóval egy ideje mindenféle ócska r*bancnak elhordom őt, illetve gyáva és csicska emberként írom le az új pasiját.


Egy kocsmában dolgozom felszolgálóként, majd egyik este a srác bejött a társaságával, erőt fitogtatni vagy nem tudom, de végig engem néztek, méregettek, majd elmentek. Nem tudom, hogy hogyan talált rám, azt sem tudom, hogy vajon a pletyka ért vissza a fülébe, vagy csak szimpla véletlen volt.


Ez volt múlthét szombaton.



Viszont ami feltűnt, hogy a kocsma tulajdonosával nagyon jóban vannak, közös nyaraláson is voltak, közös szülinapozások - a Facebook adatlap szerint.


Ma pedig hívott a főnök, hogy holnap korábban menjek be mert beszélni akar velem.


Szerintetek kifog rúgni?


2022. júl. 20. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Kifog, vagy kirúg?

Igen.

Igazat mondtál róluk?

Nem.

Tehát akkor még igaza is lesz.

Én sem alkalmaznék olyan embert, aki nem is mond igazat, és nem is tud uralkodni magán.

2022. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kirúgnálak.
2022. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van rád panasz, mert méltatlanul viselkedtél. Szrembert senki sem akar alkalmazni.
2022. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, az ilyen emberekről szól ez a kérdésem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2022. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A panasz ott kezdődne, ha bemegy a pasi és te nem szolgálod ki, flegmán beszélsz vele, leöntöd egy korsó sörrel, nem adod oda neki a visszajárót, stb. Az hogy te nem vagy vele jóban és nem mondasz róla szépeket nem azzal egyenlő hogy nem végzed jól a munkádat és nem indok a kirúgásra. Viszont a helyedben vigyáznék, mert egy apró baki és a főnök arra hivakozva rúg ki.
2022. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden indok nélkül is ki lehet rúgni.
2022. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki leszel rúgva
2022. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kirúgott?
2022. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!