Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg ilyen nehéz embert...

Tényleg ilyen nehéz embert találni?

Figyelt kérdés
Vidéki megyeszékhelyen élek. Még valamikor tavasszal az egyik belvárosi utcában sétálva észrevettem, hogy egy pizzéria fog nyílni ott. Nos, azóta várom, hogy megnyíljon. Állandóan látom a hirdetéseiket, hogy szakácsot, konyhalányt stb. keresnek kiemelt fizetéssel. Már július vége van és még mindig keresik. Komolyan ennyire nehéz találni? Mellesleg itt a közelünkben pár hete kiírták egy épületre, hogy itt hamarosan étterem nyílik és az már meg is nyílt, üzemel. A pizzéria mit csinálhat ennyire szarul?
2022. júl. 21. 18:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

10!


Nem rég vtam egy cégnél 1 napos próbanapon, 2-en vtunk...


A másik xart bele az egészbe, mobilozott, annak felajánlották az állást, én érdeklődtem, éreztem, hogy tudnám csinálni, azóta sem jelentkeztek... sok esetben nem a szakmaiságot nézik, hanem hogy ki a szimpatikus, stb.

2022. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A vendéglátásba most senki nem válal munkát semmi garacia hogy, covid nem ijezgetnek többet vagy zárnak be mindent 3 hónapra meg senki nem megy el dolgozni.
2022. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!