Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon minek van a Profession...

Vajon minek van a Profession ha össze vissza küldözget nem kompetens állásokat? Minden pontosan beállítva, küldözgetnek mégis hülyeségeket.

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok azzal a portállal megelégedve: vannak jelentkezéseim, ami szerinte még nincs elbírálva pl.: dec. óta, nekem is nem releváns dolgokat ad ki sokszor, nem lehet igazán jól összerakni az Önéletrajzot sem, ha több van fönn, akkor nehéz letörölni zt, ami nem kell... Gáz.
2022. júl. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még azt se tudják megoldani, hogy nyelvek szerint szűrni lehessen.
2022. júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megélhetési portál! -Szerintem a saját adatbázisukban nem igazodnak ki, - csak próbálkoznak a megfeleléssel! De ez nem vigasztalja a sok munkanélkülit vagy álláskeresőt, aki bizonytalanságban teng-leng napról-napra! Nem hiszem, hogy érdekli őket, - nekik biztos állásuk van (most még)!
2022. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!