Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan értelmeznétek? „A...

Hogyan értelmeznétek? „A kisgyermekes dolgozóink beiskolázási támogatást kapnak 100E ft értékben“ ?

Figyelt kérdés

Ti ezt a céges közlést nem úgy értelmeznétek hogy aki kisgyermekes és most megy a gyereke suliba ősztől (elsős lesz) az kap pénzt a cégtől? Hogy mennyit az mindegy is, kap és kész.


Ti nem így értelmeznétek?


Mert kiderült hogy a 4 kisgyermekesből kettő (a főnök körül szopkodó két ri***-anc) kap, a másik kettő akik nem nyalják a makkját, az nem... pedig ők is kisgyermekesek, a gyerek most lesz elsős. egy fillért se kapnak. mert ők nem bő nyállal.... nem folytatom.


de akkor miért nem ezt írják ki hírlevélben?


2022. júl. 22. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez téged közvetlen érint, akkor óvatosan kérdezz rá.
2022. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És hogy? Egyébként megtettem.

Az volt a válasz hogy annak adnak akinek akarnak.

ami igaz, csak akkor minek közlik ennek ellenkezőjét "A kisgyermekes dolgozóink beiskolázási támogatást kapnak "

2022. júl. 22. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy, hogy mindenki kap, kivéve a kiállhatatlan alakokat. Akiktől azt várják, hogy végre lépjenek le.
2022. júl. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Neked én se adnék, ide írogatod csak a hülyeségeidet.
2022. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha ez volt a válasz, akkor nem tudsz mást, mint tudomásul venni.

A szopkodók mindig, mindenhol előnyt élveznek és nem kell ahhoz kiállhatatlannak lenni, hogy ne részesüljön valaki a jóból. :(

2022. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Akiktől azt várják, hogy végre lépjenek le."


Ez csak rajtuk múlik. A4-es papír, felmondás, kifizeti ami jár felment a munka alól és holnaptól nem vagyok.

Ez CSAK RAJTA múlik.

2022. júl. 22. 11:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj tovább, ne a közvetlen feletteseddel beszélj erről, mert ez nem így működik.
2022. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Na Bazsi, már van családod? Nem incel voltál eddig?
2022. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!