Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy reagálnátok arra ha egy...

Hogy reagálnátok arra ha egy kolleganőtök azt mondaná "te nem tudhatod mert nincs gyereked"?

Figyelt kérdés
Nekem nem lehetett pedig szerettem volna. Nagyon fájó mikor ezt vágja a fejemhez valaki. Csak egy (nem is gyerekekkel kapcsolatos) problémájára reagáltam segítő szándákkal erre ezt kaptam. Tudom nem nagy dolog, de 3 napja sírok miatta.
2022. júl. 23. 14:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%

Először is ne vedd magadra!

Másodszor tisztázd vele mennyire sértő amit mondott!

2022. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
És tudja, hogy nem lehetet gyereked? Mert ha igen, akkor eléggé taplo húzás volt tőle.
2022. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%

Ez attól függ, hogy mennyire vagytok bizalmas viszonyban, és tudja -e, hogy "nem lehetett". Alapvetően elengedném a fülem mellett, ha nem személyeskedésből tette.

Hány évesek vagytok?

2022. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem öntöttem rá az életem traumáit de annyit tud, hogy régebben beteg voltam és emiatt nem lehet babám. Meg azt is, hogy egy kislányt szerettem volna akit pont úgy neveztem volna el mint ahogy az ő kislányát hívják. Már ha figyelt arra amit mondtam. Mert nekem úgy tűnik csak magára szokott. :(
2022. júl. 23. 14:18
 5/28 anonim ***** válasza:
45%

Hanyagold a közös beszélgetéseket!

És ha ő akar csatlakozni, te is tegyél ilyen agresszív kijelentést mint az övé!

2022. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Pl mit?
2022. júl. 23. 14:24
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

Így reagáltam volna: - Tökéletesen igazad van.

És túllépni gyorsan. Ez működni szokott: a tapír kolléga elgondolkozott volna magában.

És ne sírj, ne búsulj. Neked (is) írta Tóth Árpád:


"Fény vagy te is, lobogj hát,

Melegíts és égess,

Hinned kell, hogy a világ

Teveled is ékes."

2022. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Hogy nem tudja jó dolgában mit csináljon? Mert alapvetően ezt gondolom. Csak nem vagyok bunkó hogy ilyesmit mondjak valakinek.
2022. júl. 23. 14:25
 9/28 anonim ***** válasza:
40%
Azt is mondhatod neki, hogy önző a viselkedése!
2022. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon meghatóak ezek a sorok.
2022. júl. 23. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!