Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy reagálnátok arra ha egy...

Hogy reagálnátok arra ha egy kolleganőtök azt mondaná "te nem tudhatod mert nincs gyereked"?

Figyelt kérdés
Nekem nem lehetett pedig szerettem volna. Nagyon fájó mikor ezt vágja a fejemhez valaki. Csak egy (nem is gyerekekkel kapcsolatos) problémájára reagáltam segítő szándákkal erre ezt kaptam. Tudom nem nagy dolog, de 3 napja sírok miatta.
2022. júl. 23. 14:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezhetem, hogy milyen betegséged volt?
2022. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
69%
Mondhatod azt is, hogy: "Köszönöm a véleményed, ez igazán rád vall.", és otthagyni. Ezt bármikor, bármilyen helyzetben eljátszhatod vele.
2022. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
65%
Én mondanám, hogy igen, szerencsére nem tudom és nem is akarom tudni. :)
2022. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Most minek játszam meg magam. Ez a téma tényleg fájó pont. Egyébként is sokan úgy beszélnek azokról akiknek nincs gyermeke, hogy nekünk milyen könnyű. Miközben fogalmuk nincs ki mit gondol meg érez ezzel kapcsolatban.
2022. júl. 23. 17:52
 15/28 A kérdező kommentje:

15. Te nagyon unatkozhatsz.

Nem én írtam a belinkelt kérdést. Egyke vagyok, nem a szüleimmel élek, apám nem cigizik és még csak nem is vagyok 38 éves.

Egyáltalán, hogy jut ilyesmi az eszedbe? Költői kérdés volt.....nem kell válaszolni.

2022. júl. 23. 18:51
 16/28 A kérdező kommentje:
Egyebként hála istennek a szüleim soha egyetlen szóval nem említették az unoka kérdést. Sőt még sokáig vigasztaltak is, hogy nem olyan nagy baj ez. Ilyen szempontból nagyon szerencsém van.
2022. júl. 23. 18:57
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne lelkizz ezen, ez teljesen magánügy, szimplán kerüld vele a társalgást, ennyi. Elég tapintatlan az biztos, de eppen ezért ne foglalkozz vele, otthon szomorkodj.
2022. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan taplosag :( én is biztos nagyon elszomorodnek, mert ilyen megjegyzesekbol kiviláglik mennyire nem tartanak egyenrangunak.

Ráadásul kozben meg úgy affektal, mintha a gyereknevelés legalábbis gulag tábor lenne.

2022. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Én kiröhögtem volna, ne vedd magadra, a kolléganőd bunkó és önző. Nem irigylem a családját, valószínűleg otthon sem jobb.
2022. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"Jólvan,akkor, jólvan" és szó szerint legyintenék rá és otthagynám.

(függetlenül attól, hogy milyen téma, kinek lehet gyereke és kinek nem, meg miegymás, a gyerekvállalás/nem vállalás, se nem mentség, se nem dicsőség, se semmi, ami bármilyen vitaalapot képezhetne)

2022. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!