Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy leendő munkahelyet miért...

Egy leendő munkahelyet miért AZ érdekli miért nem máshova megyek a végzettségeimmel? Miért nem arra kíváncsi miért épp hozzájuk mennék?

Figyelt kérdés

Érettségit igénylő admin melóra jelentkeztem diplomával (sőt diplomákkal).

És az állásinterjún egyre azt firtatták, ezekkel a végzettségekkel miért nem megyek ide meg oda, erre meg arra dolgozni?


Hát már bocsánat de ha már behívtak interjúra (ők hívtak engem és nem én őket...) akkor nem az kéne érdekelje őket miért akarok épp HOZZÁJUK menni?


2022. júl. 24. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Mert sejtik, hogy gondok vannak veled.

Érzik, hogy sértődékeny vagy és minden apróságon felkapod a vizet.

Esetleg 5 percig sem tudtál normálisan viselkedni az interjún.

2022. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Mert sejtik, hogy gondok vannak veled."


Újra elmondom: ŐK hívtak engem és nem fordítva. A francnak hívtak akkor be?

Életrajzomat látták korábban is.

2022. júl. 24. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

"Életrajzomat látták korábban is."


és az életrajzodban kifejzetted, hogy miért nem a végzettségednek megfelelő helyre mész?

Gondolom érdekelte őket, hogy miért 1 szar melót akarsz elvállalni és nem olyat szeretnél végezni amely irányra orientálódtál és diplomáztál belőle.


-Képzeld akármilyen hihetetlen engem is meglepne, ha a takarító állásokra mérnökinformatikusok vagy agysebészek jelentkeznének.

2022. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem csak azt akarták kiszűrni, hogy nem csak időtöltésnek kell-e az állás.

Ugye simán lehet hogy jelenleg csak nem találsz állást a területeden, szóval beugrasz erre a melóra pár hónapra amíg nem lesz valami jobb kilátásban, aztán ők meg rábsznak, mert újból kell kezdeni az állásinterjúvoltatást.

2022. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Talán a motivációs levél nem volt egyértelmű.
2022. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

"Hát már bocsánat de ha már behívtak interjúra (ők hívtak engem és nem én őket...)"


Az önéletrajzodat viszont te küldted be, és te jelentkeztél hozzájuk. Ezek után joggal kíváncsiak, hogy ha magasabbak a kvalitásaid, mint amit tudnak kínálni, miért pont őket választanád.

2022. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

"Valaki magyarázza már el ezeket a kommenteket, könyörgöm."

Van egy kérdező aki mindig kitalál egy történetet, hogy őt micsoda hátrány érte és hőbörög.

Utána igyekszik mindenbe, mindenkibe belekötni és szítani a feszültséget.

2022. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Korunk munkáltatói szeretik, ha teljes kontrollt gyakorolhatnak a munkavállaló felett. Ennek része az is, hogy szükségtelen mélységig, megalázó módon vájkálnak az emberek magánéletében, pénztárcájában.
2022. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Ezek után joggal kíváncsiak, hogy ha magasabbak a kvalitásaid, mint amit tudnak kínálni, miért pont őket választanád."


és akkor esetleg uram bocsá miért nem erre kérdeznek rá?? mert egy kérdés se szólt arról miért mennék épp hozzájuk, mind arról szól miért nem megyek máshova?


Tehát nem akarják hogy oda menjek? de akkor minek hívtak be interjúra? Ők hívtak engem és nem én őket!

2022. júl. 25. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!