Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak itt postások? Elsősorba...

Vannak itt postások? Elsősorban ablakban ülőkre gondolok

Figyelt kérdés

Én 3 éve dolgozom postán, elsősorban fopenztaroskent, de minden masr csináltam, csekk , levél, csomag, lottó, uvk , rovatolas, nagybani,tényleg minden, tehát soha nem unatkoztam.

Most itthon vagyok a kislanyommal gyeden és álmomban nem gondoltam volna, de borzasztóan hiányzik. Nagyon betegegesnek érzem, sokszor a semmiből ner kódok ugranak elő, a tömeges levél felvétel folyamata játszódik le a fejemben stb.

Egyedül az értékesítés nem hiányzik, utálom nagyon, de magát a postai dolgokat nagyon szerettem csinálni. Illetve a munkatársak is eléggé hianyoznak.Néha nagyon szívesen visszaulnek 1-1 napra, akar 12 órára is, akár egy nyugdijnapon, de ez nem kivitelezheto.

Ti mióta dolgoztok postán? Mi az, amit szerettek és amit nem?? Milyen munkaköröket csináltok?



2022. júl. 25. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártott meg neked a nagy meleg?


Mert amikor én dolgoztam ott, az egy rémálom volt.

2022. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jó környezetben minden jobb, na de ennyire?!
2022. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Lehet 😅😅

De nagyon nagy szerencsém volt, mert olyan helyen dolgoztam, ahol egy nagyon jófej főnök, és 2 csoportvezető volt, akik mindenben támogatták és segítették az embert, szakmailag és emberileg is, persze, kellett a másik oldalról is hajlandóság. A kollégák, akik tényleg ott dolgoztak évek óta, és nemcsak beestek az utcáról, őket is imádtam. Az egyedüli hangulatrombolo tényleg az értékesítési kenyszer volt, de a főnököm ott sem feltétlen csak követelt , hanem velem pl leült es megbeszéltük mi az ami segítene, ő hogy tudna segíteni stb. Ráadásul ritkán , de volt olyan, hogy aki aznap az első folyamatos díjast megköti, hamarabb hazamehet, vagy ne adj Isten meg szabadnapot is kap.

2022. júl. 25. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3: akkor te egy mázlista vagy!


Az én ex kisfőnim és csatlósai már a legelső perctől, tehát minden ok nélkül ahogy csak tudott, mindenben keresztbe tett, akadályozott, lelkileg megnyomorított és alám vágott. Életem legmérgezőbb helye volt tele rosszindulattal és gonoszsággal.


Hol dolgozol, ahol ilyen jóindulatú és segítő a csapat?

2022. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Huh, anyukám is postai dolgozó, ablakban ülős, de ennyire még nem áradazotott a munkájáról :D!
2022. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 és sajnos ez a jellemző a legtöbb helyen. Aztán csodálkoznak, hogy mindenki menekül. Pontos nevet nem szeretnék írni, egy budapesti áruházi postarol van szó.

Kérdés, hogy most mi van ott, több, mint 1 éve nem dolgozom, azóta fonokomet átraktak máshová, magasabb pozícióba, az egyik csoportvezetőt szintén, úgyhogy már biztos semmi sem ugyanaz.

2022. júl. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!