Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az élet szabályai miért nem...

Az élet szabályai miért nem érvényesülnek a munkahelyen, elsősorban a főnökökre nézve?

Figyelt kérdés
Ha valamit nem tanulnak meg, akkor az élet újra feladja nekik, majd újra… Akármennyi lecke jön, nem változnak.
2021. okt. 26. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésednek abszolút semmi értelme, semmi konkrétumot nem kérdezel, csak rébuszokban ideböfögtél valamit. A gyakorikérdések szabályai miért nem érvényesülnek, amikor a sokadik ilyen "nesze semmi, fogd meg jól" kérdésed teszed fel ide?
2021. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért, amiért a te sorozatos zagyva kérdéseidet sem törlik innen.

Nem tudom, mit szívsz, de igen jó cucc lehet!

2021. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rébuszokban beszélő őrült.
2021. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mire gondolsz,pl.velem többször b..szakodott a főnököm,aztán beolvastam neki,azóta jobban megértjük egymást.Szóval vannak helyzetek,amikor lehet őket segíteni a tanulásban,igaz,nem ez a gyakori.
2021. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!