Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnök meg akar tartani...

Ha a főnök meg akar tartani engem mint munkaerőt (felmondtam) akkor nem illene valamit felajánlania a maradásért cserébe?

Figyelt kérdés
Mert a felmondólevél az semmi, azt össze is lehet tépni és kész. Máskor is volt ilyen mással, felmondtak neki, majd "meggondolta" a cég magát és kész. Papír összetép.
2022. júl. 26. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Vissza szeretnél menni, vagy miért érdekes számodra, hogy meg akar tartani?


Miért gondolja, hogy ezzel a kijelentéssel meg tud tartani? Bízol valamiféle pozitív változásban?


Nem lehet, hogy csak illemből mondta,hogy visszavár?


Ezzel sincs amúgy baj, velem megtörtént, hogy 0% esély van rá, hogy én visszamenjek a volt munkahelyemre, de azért mondta a HR-es, hogy ha elmúlik a betegségem, akkor várnak vissza. De azt egy szóval nem mondta, hogy könnyebb munkát végezhetnék, mint korábban. :) Jót mosolyogtam rajta és megköszöntem. Nem is gondolkozom rajta tovább.

2022. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

"Vissza szeretnél menni, "


MÉg el se jöttem!! 60 napos a felmondási időm!

még bőven ott vagyok.

2022. júl. 26. 16:25
 3/16 A kérdező kommentje:

"Miért gondolja, hogy ezzel a kijelentéssel meg tud tartani? "


Hát pont ez a kérdésem!! Hogy mi a "deal"? Maradjak? oké maradok! Miért? mennyiért? Ez a kérdés pont!

2022. júl. 26. 16:26
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy nem tud olyat ajánlani, amiért maradnál, de illik azt mondani, hogy kár, hogy elmész, és visszavár, ha úgy alakul.
2022. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"hogy nem tud olyat ajánlani, amiért maradnál"


Tudna az... csak az pénzbe kerülne.... érdekes, a saját smemihez se értő még érettségivel se(!!!) rendelkező rokona megér neki egy jó 450.000-es kamu állást a semmire.

ennyit kap.

aki meg ért valamihez és csinál is valamit (én pl) az meg kapja a 260 bruttót.


Hát ha oda van pénz rám is lenne! Vagyis tudna az ajánlani olyat. csak akkor rokonkára lehet nem maradna.

2022. júl. 26. 16:38
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem mondd meg neki szemtől szembe hogy magasabb fizetésért maradsz

Ha nem egyezik bele se buksz semmit..

2022. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Szerintem mondd meg neki szemtől szembe hogy magasabb fizetésért maradsz"


Azt tudja mennyit adnak az új helyemen.


Ott van nála a labda: übereli és maradok.

2022. júl. 26. 16:47
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez is az a kategória, hogy nem tud jobbat ajánlani, mert lehet, hogy lekötelezettje a rokonnak, vagy a rokon valakijének, és velük nem akar szembe helyezkedni, mert akkor mit szól a rokonság, tőled könnyebben megválik, akkor is, ha jobban dolgozol és több a haszna rajtad, nem fog a fél rokonság ellened fordulni, ha elmész. De te meg ezzel ne foglalkozz, építsd a saját karriered, üzletben nincs barátság. Még lehet, később más üzleti ügyben jól jön az ismeretség, ha nem haraggal távozol.
2022. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

eleve normális helyen mint keres egy semmihez se értő még nem is érettségizett akárki 450.000-es bérrel???


aki nagyon be se jár, ha bejön 2 óra facebook és hazamegy?

2022. júl. 26. 16:52
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt hívják protekciósnak. Nem a te dolgod, ha a cég bukik vele.
2022. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!