Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor érdemes/kell munkahelyet...

Krómgyűrű kérdése:

Mikor érdemes/kell munkahelyet váltani? Ti mit maradnátok a helyemben? 22/F

Figyelt kérdés

Borsod megyében élek, Budapesten dolgozok már 2 éve.


Röviden a munkákról:

Állami szféra, közepes fizetés, biztos hely, elfogadható/jó kollégák, azonban eléggé stresszes, valamint nem tudnám magam életem végéig ebben a munkakörben elképzelni, illetve eleinte érdekelt ez a szakma, most már egyre kevésbé.


Gondolkodom, hogy leszerelek és visszamegyek Borsodba, kitanulok valami kézzelfogható munkát és ott elhelyezkedek.

A lényeg, hogy nyugodt munka legyen, ne ilyen, mint amit most a saját bőrömön tapasztalok. Azt se bánom, ha egy kicsivel kevesebbet keresek.


Budapest se a nekem való hely. Vidéken nőttem fel, a vidéki környezetben érzem jól magam.


Ti váltanátok a fent említett okok miatt?



2022. júl. 28. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Rendőrség?


Akkor kell váltani, ha már nem érzed jól magad, ha több a stressz mint amennyit el tudsz viselni.


Mindenképp csinálj másik szakmát, hiszen jó ha több lábon áll az ember.

2022. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bolond🤪
2022. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Különösen az elsőnek!


Nem rendőrség, hanem NAV.

Hát igen, lassan ott járok, hogy több a stressz, mint amennyit eltudok viselni. Pontosan. Eleve nem voltam hozzászokva a stresszes körülményekhez, itt meg ér bőven.


Ugyan ezt próbálom elmagyarázni a szüleimnek is, hogy az a jó, ha több lábon áll az ember.

Persze ezt tagadják, meg hogy ott ne merjem hagyni a jelenlegi munkát, meg ilyen szövegekkel jönnek. Egyszerűen nem látják azt, amit én tapasztalatok.

2022. júl. 28. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt ember vagy. Igen, jó ha hallgatsz a szüleidre, de ez most pont nem az a szituáció, amiben igazuk lenne.


Engem is megpróbáltak ennyi idősen egy olyan munkahelyen tartani, ami jó pénzt hozott, de nem éreztem jól magam benne.

Kitanultam 2 év alatt más szakmát, ami nekem való és kész. Majd belenyugszanak. Ez az én életem, nem akarok 40 évig olyan helyen dolgozni amit utálok. Ez már nem a 60-es évek.

2022. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj, ha munkát keresel még és megfelelne egy multi is. Viszonylag jó bér, rengeteg juttatás, lakhatás (ingyen), utazás (ingyen) nem halsz bele a munkába, ha ide kerülsz hozzánk (el lehet intézni) akkor meg főleg nem. (Éjszakázni is kell) Pest megye
2022. aug. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!