Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hy Nem is tudom hogy hogyan...

Mark0104 kérdése:

Hy Nem is tudom hogy hogyan kezdjem..lehet hogy rossz helyen keressem a megoldast, de hátha. Dolgozni szeretnèk..?? Figyelt kérdés Dolgozni szeretnèk..

Figyelt kérdés

Viszont van egy olyan gond hogy amikor születtem az egyik vállam beakadt a szűllő csatornába ès meghuzták olyan szinten hogy fèlig tudom fel emelni szóval nem 100%-os a jobb kezem..



A lènyeg hogy probálkoztam több gyárban de sajnos mindenhonnan elküldtek azzal az okkal hogy nem tudnak olyan munkát adni bla bla bla..mèg esèlyt se kaptam..



Igy a sok probalkozas után nagyon elkeseredtem ès már probálkozni se merek.. minden remenyem elveszett.



Esetleg van itt olyan aki tudna segiteni vagy valami lehetősèget adni vagy valami informáciot hogy hol erdeklodjek..?



2022. júl. 28. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Probalj olyan helyet keresni, ahol megvaltozott munkakepessegueket is alkalmaznak. Gondolom ehhez kell majd valami orvosi papir.
2022. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
Ne gyárba menj?
2022. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!