Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire ciki, ha azért nem...

Mennyire ciki, ha azért nem merek enni munkahelyen, nehogy felpuffadjak?

Figyelt kérdés

Nincs emésztőrendszeri betegségem, de sokminden nagyon fel tud puffasztani. Ezért inkább csak egy péksütivel vagyok általában egész nap, és otthon hazaérve szoktam enni vagy útközben haza. Így megúszom hogy nem fáj a hasam és vécére sem kell mennem.


24/n



2022. júl. 30. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Fölösleges emiatt aggódni, senki sem figyeli, nem is vennék észre valószínűleg. De ha inkább csak munka után eszel, azzal sincs semmi baj.
2022. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Senior Séf ***** válasza:
94%
Valami nincs rendben az étrendeddel, ha puffadsz. Azt kéne felülvizsgálni.
2022. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
#1 ne akard már bemagyarázni neki, hogy 9 órán keresztül nem eszik, akkor nincs vele semmi baj.. De van, ez nem normális és a szervezet számára is egészségtelen! Mondjuk kivizsgáltatni nem ártana. Apám azért puffadt, mint kiderült, mert glutén érzékeny volt.
2022. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem ciki, inkább baromi egészségtelen. Valamit tegyél ellene
2022. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez vagy egészségi vagy idegi probléma. Mindkét esetben rendbe kéne hozni. Nem azért, mert ciki volna semmit se enni a munkahelyen (egyáltalán nem ciki), hanem, hogy neked jobb legyen.
2022. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Mi a baj azzal, ha 9 órán át nem eszik? Ezzel a részével nincs probléma. Kivizsgáltatni meg akkor kell, ha kóros mértékű a puffadás, ami nem biztos.
2022. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Azért egészségesebb, ha a táplálékbevitel egyenletesebb a nap folyamán.
2022. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Napközben szoktam megenni, amit veszek, tehát eszem, csak keveset.
2022. júl. 30. 19:26
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
7. ez azért nem jelenthető ki ennyire egyértelműen.
2022. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Én is ilyen vagyok, de időközben kitapasztaltam, hogy ez sajnos idegi alapon is van, és valójában az ételnek nem sok köze lehet hozzá.
2022. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!