Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék találni egy...

Hogyan tudnék találni egy antiszociális szakmát és munkakört, ahol nem kell csatlakozni egy "klikkhez" hanem csak kussban elvégezhetem a munkát?

Figyelt kérdés

Nem a munkával van a baj, hanem azzal, hogy felnőttként is úgy kell viselkedni a munkahelyen, mint dedósként a napköziben, ahol minden meg volt szabva és úgy kellett viselkedni ahogy mások mondták.


Az antiszoc nem elírás, mert nemcsak hogy szoc.fóbiám van társaságban, de az alapvető társadalmi normákat se tudom betartani. 🤬


Rosszul vagyok az állandó köszöngetésektől a munkahelyen, akkor is, ha 2 km-re meglát az illető, a közös ebédektől (szigorúan figyelve a másik minden mozdulatát hogy ferde szemmel lehessen rá nézni), a totál izzadságszagú csapatépítőket/közös ünnepeket, ahol te vagy a legnagyobb áruló, ha valaminek nemet mondasz (rendszerint piálás, sütizabálás vagy szerepjáték során), mert nem akarsz meghalni a cukorbetegséged/vérnyomásod miatt vagy sírógörcsöt kapni a lelki megalázás miatt.

🖕😠

Rosszul vagyok továbbá a folyamatos üres fecsegésektől/beszámolóktól, ki milyen szülinapra/esküvőre fog menni, kinek milyet sz**t tegnap a kutyája vagy kinek melyik lánya/ismerőse végzett kitűnő eredménnyel meg kit léptettek elő (diplomás munkakörben dolgozom amit már nagyon bánok és inkább egy suttyó szakmára vágynék).

👨‍🔧

Szóval kezdek bekattanni a társadalmi normáktól és egy olyan szakmára/munkahelyre vágyom, ahol bemegyek, kussban ledolgozom a 6-8-12 órát, kussban hazamegyek és otthon egyedül pihenhetek. Vagy home-office is jó lehet akár, de nem értek az informatikához.


Hiszem, hogy nekem is van lehetőségem egy számomra megfelelő munkakörre.



2022. júl. 31. 19:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha ezt itt le tudtad írni, akkor a számítógépet is tudod kezelni. Mindenesetre hamar megtanulod. Ez betegség, kezeltesd. Addig is dolgozz otthon. De az egyedüllétbe is bele lehet csavarodni.
2022. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Ezért mentem mozdonyvezetőnek. Kezdéskor jelentkeztem 5 perc emberek között. Végzéskor megint 5 perc.
2022. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1: "Ha ezt itt le tudtad írni, akkor a számítógépet is tudod kezelni. "


Az informatika nem egyenlő a számítógépkezeléssel vagy nem értem mire célzol.

2022. júl. 31. 19:33
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Boncmester
2022. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4: Hát eléggé megfagy a vérem, ha ilyen morbid dolgokat látok. Nem azért, mert másokat sajnálok, hanem a szag/látvány/tudat, hogy ismerős is ott lehet. Hogy tudnám kipróbálni bírnám-e?
2022. júl. 31. 19:41
 6/21 A kérdező kommentje:
Ismerős alatt nyilván családtagot/rokont értek. Sztem egy kiállhatatlan ismerőst még bazsalyogva is fel tudnék szeletelni.
2022. júl. 31. 19:43
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Levéltáros az alagsorban.
2022. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
affiliate marketingnek olvasgass utána. Full antiszoc munka.
2022. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
őr valami gyártelepen vagy kaminyonos
2022. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Mintha magamat olvasnám...
2022. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!