Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt miért csinálhatják?

Ezt miért csinálhatják?

Figyelt kérdés

Van több férfi kollégám. Sokszor szoktunk beszélgetni. Műszak előtt vagy után. Normálisak és teljesen semleges dolgokról beszélgetünk pl ki milyen zenét hallgat vagy filmet látott. Mégis mikor feltűnik a párom, ők mindig pár szó után arrébb mennek, elhúzódnak, haő is ott van. Rendes a párom, illedelmes és egyáltalán nem ijesztő vagy ilyesmi. Lehet vele beszélgetni.

De akkor miért mennek arrébb?


2022. aug. 3. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem akarnak felesleges harmadikként tolakodóak lenni.
2022. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akarják, hogy félre értsen valamit, féltékeny legyen. Én is ha megyek be a páromhoz, akkor elmennek arrébb, én így értelmezem.
2022. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

En ha bnőmmel beszelgetek(nő vagyok)es megjelenik a párja, ugy már nekem nem is jo beszélgetni, meg nem is tudunk úgy, én ezért húzódom el vagy megyek el akkor.


Teljesen más 1 emberrel beszélgetni, es teljesen más egy párral beszélgetni.

2022. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!