Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem értem miért történt. Mit...

Nem értem miért történt. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen dolgozik egy kiscsaj aki egyik kollégám lánya. Rettenet beképzelt és öntörvényű alapvető illem az ismeretlen számára. Se köszönni se semmit nem tud. De ennek ellenére baromira elkezdett tetszeni. Amúgy sem tartottam csúnyának de valamiért most aztán nagyon vonz. Sokat néz ő is engem. A kövérebb faszik jönnek be neki. Én is olyan vagyok csak azzal a bökkenővel hogy fele annyi idős mint én. 34 vagyok. Mi történt velem? Nagyon rossz érzés ez. Hogy nyírjam ki magamban?
2022. aug. 6. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Szedj fel egy normalis not, ne ilyen hisztis tinikkel huzd az idod
2022. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hagyjad a getzibe.
2022. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Verd ki amikor rád jön a gondolat. Utána higgadtan baszd le magad, hogy még is hogy a faszba engedted ennyire elkanosodni magad.
2022. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván imponál,hogy egy csinos,"gusztusos testű" (Soma mama gésa kifejezése) fiatal lány flörtöl veled. Szerintem ez normalis.De azért ne menjen már el az eszed.

1. Még nem felnőtt.

2. Kollegad gyereke -gondolj bele ha valami rosszul sül el akkor nyilván mindenki szemében te leszel a rossz,így talán a munkád is elveszik.

3. Reálisan nézve szerinted mit akar tőled? Ha csak dugni...az jól hangzik de lásd a 2.pontot. Ha komoly kapcsolatot,akkor szerinted az mégis,hogy működne,amikor alapból rossz véleményen vagy róla és még túl sok mindent kell kipróbálnia átélnie.

Honnan ismered amúgy az ízlését? ("Kövérebb faszik jönnek be neki").

Szóval szerintem csak próbálgatja magát,hogy mire képes mint nő...nyiladozik és tanulhatják hogy kell elcsavarni egy pasi fejét majd irányítani.

Összességében szerintem ha belemesz ebbe csak veszítessz.

2022. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdemes semmit kezdeni vele, teljesen más életszakaszban vagytok és csak irritálni fog, ez tuti, olyan “problémái” vannak, amik ugye egy ilyen korú embernek vannak és hát ezek meröben különböznek a tieidtöl, ha ezt tudatosítod magadban az agyad is leáll róla, valamint keríts valami csajt, az tuti segíteni fog.
2022. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
D*gd meg. De durván.
2022. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
53%
#6 esélye sincs megdugni...
2022. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert mindig a tiltott gyümölcs kell, ilyen egyszerű. De a helyedben békén hagynàm a kislànyt, és egy korodbeli NŐ felé hajtanék már.
2022. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Onnan tudom hogy a kövérebb jön be neki hogy próbálkozott nála egy normál alkatú kolléga srác és azzal indokolta a kosarat hogy a kövérebb fazon a nyerő. Sok jó nem sülne ki ebből tudom. Ő is kövér csaj de nem az az ocsmány ork hanem gyönyörű arca van és jó vaskos teste ami még nem a szétfolyós kategória. Ápolt és jól öltözik az alkatához képest nem pedig olyan igénytelen lógós göncöket hord mint sok testes nő. Szóval egy ritka szép kövér csajról van szó nekem meg sajnos hamar megakad a szépen a szemem és meg is babonáz
2022. aug. 6. 19:47
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Akinek a kövérebb f.szik jönnek be az eleve nem normális szerintem - most is, strandon vagyok és amilyen formákat 99%ban látok.. el nem tudom képzelni hogy ez valakinek önként tetszen
2022. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!