Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 1 hónap felmondási idő...

Ha 1 hónap felmondási idő van, de nekem azon belül el kellene mennem arra van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Jövő héten mehetnék ki dolgozni, évek óta erre vártam és most nem szeretném elszalasztani. De itt a munkahelyen 1 hónap felmondási idő van ahol most vagyok
2021. nov. 16. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Ne menj be időbe játszd el párszor.. aztán kirúgnak.
2021. nov. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd a főnököt , hogy közös megegyezéssel szűnjön meg a munkaviszonyod.
2021. nov. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És akkor egyből mehetek el? Vagy hallottam már olyant is, hogyha kifizetem azt a bért amit 1 hónap alatt megkeresenék akkor mehetek. Az igaz?
2021. nov. 16. 07:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fönök beleegyezik
2021. nov. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kifizetni a bért, a munkáltató eltekinthet a felmondási időtől részben, vagy egészben... Próbáld megbeszélni a főnökkel.
2021. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Bemész matt részegen, és akkor azonnali hatállyal kirúgnak, és nincs felmondási idő.
2021. nov. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg megbeszélni. Nálunk mondjuk nem lehet. Annyira nincs ember, hogy nem tekintenek el a felmondási időtől, de neked hátha egy fokkal normálisabb a céged.
2021. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a felettesed beleegyezik akkor elengedhetnek de ezt ne vegyed biztosra,ha olyan fontos a munkád hogy 1 hónap üresjárat is számít vagy csak ki akarnak cseszni veled akkor ki kell várni azt az időt.

Ezt gondolom a következő munkahelyen tudják,ez nem szokott problémát okozni normális munkaadónak.

2021. nov. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!