Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri egy olyan munkahelyen...

Megéri egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol benn vagy napi 9 órát (túlórázol), teljesen kifáraszt, és a fizetés kevesebb, mint amennyi pénz csak kajára elmegy 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint igen, szerintem viszont nagyon nem. Én és anyukám is ugyanott dolgozunk, csak más a feladatunk, illetve neki bejelentett munkaviszonya van, én meg zsebből kapom a fizetést, de igazából a bejelentett is olyan keveset keres, hogy 200 ezer sincs a fizetés. Megéri ez bárki szerint? Nekem ez az első munkahelyem, kísérleti céllal jó egy darabig, de hosszú évekig nem érné meg, hogy naponta kifogy belőled a szufla, és csak annyit kapsz, amiből csak nagyon erősen visszafogottan lehet megélni, már ha meg lehet élni manapság ennyiből.

2022. máj. 31. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked nem éri meg, akkor fiatal vagy és válts. Előtted az élet és a világ. Nem érzed jól magad keress mást :D
2022. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Hány éves vagy? Ne anyukád döntsön helyetted.


Nem éri meg semmibe belerokkanni, de feketén vagy, ne kezeld úgy mintha bejelentett lennél. Nem kell minden nap bemenned, beszéld le hogy pl. péntekig vagy, vagy ameddig te gondolod. Elküldenek, kevesebb pénz? Lehet, de legalább nem halsz bele. Vagy ha így jó, akkor felesleges a kérdésed.


Ha nem, akkor teheted amit írtam, vagy keresel másik munkahelyet.

2022. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Magyarországon alapból nem éri meg egyáltalán sehol sem dolgozni :d...ha nincs jobb dolgod vagy ha kényszerből nem kell akkor inkább passzold.
2022. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Jó munkát csak az tud szerezni aki tanult, és jó is abban amit csinál.

Ha nincsenek jó iskoláid, akkor csak vacak munka jut majd.

Mindig tanulj, munka mellett is. Megéri a befektetést.

2022. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs más vagy ami van még rosszabb akkor megéri.Ha van jobb lehetőség akkor nem éri meg.

Bár meg tudom érteni miért félne váltani egy ilyen munkahelyrôl anyukád.Vidéken van gondolom,ott nem úgy van hogy 10 másik munkahely van a környéken.Sok helyen 50km-en belül jó ha van pár hasonló munkahely és sokszor az is pont ugyanolyan mint a mostani.Fizetheted a bejárást mert tömegközlekedés nuku,lényegében ott vagy mintha maradnál.És aki ennyiért dolgozik nincs sok tartaléka,ha valami nem jön be rövid időn belül elfogy a pénz és bszhatja magát.

Szerintem te addig válts amíg fiatal vagy,nincs családod,hiteled stb ami miatt nehezebb lenne váltani vagy költözni.

2022. jún. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Crisopher ***** válasza:
Ilyen béreket tud kínálni a többségnek Orbán moslékautokráciája
2022. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked mennyi is kevés akkor milyen kajára is?
2022. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!