Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkásként mennyire...

Diákmunkásként mennyire zavarna titeket ha füvet nyiratnának veletek az udvaron mert bent az üzemben semmi munkát nem tudnak adni éppen?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Diakmunkaskent én is nyirtam füvet pár éve. Könyvelőirodaban adatrogzites közben. Mondjuk én nem bántam, jólesett a mozgás, a kert se volt túl nagy.


És a főnök nem kiadta kötelezően, hanem megkerdezte lenne e kedvem, és nem baj ha nem, csak most hirtelen nem tud más munkát adni.

2022. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ, ha eredetileg úgy beszéltük meg hogy ilyesmiket (is) fogok csinálni akkor semmi extra. Ha valami más lenne alapból a munkám akkor megmondanám hogy nem vagyok gondnok.
2022. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Voltam olyan helyen, ahol semmit nem kellett csinálni és már hallucináltam az unalomtól. Inkább nyírtam volna egész nap füvet.
2022. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Azért délután 1-kor, 40 fokban a tűző napon nem szívesen csinálnám, viszont amúgy alapjáraton véve nincs bajom a fűnyírással, szerintem nem problémáznák rajta, de a tűző napon azért nem lenne nagy kedvem hozzá.
2022. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha megfizetnek érte, elvileg belefér, bár biztos nem esne jól (kivéve, ha előre le lett beszélve).

Velük (fizetetlen) "szakmai" gyakorlaton sepertettek udvart, na, az kiverte a biztosítékot (de a többiek túl gyávák voltak, azt mondták, fogjam be - mondjuk végül csak 3 napig maradtam ott. A többiektől később hallottam, hogy meszeltek is:S).

2022. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavarna, hiszen gyorsabban telik az idő, ha az ember csinál valamit és legalább szabad levegőn vagy.
2022. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, hogy vállaltam-e. Dolgoztam rendszergazdaként és ott is olyan feladatot adtak a vége felé, hogy másszak fel a padlásra irodai ruhában és szereljem ki a routereket a fasztudja honnan. Na, én akkor egy elég határozott nemmel közöltem, hogy ez bizony rohadtul nem az én feladatom. Szóval azért van egy határ. De bontottam már diákként színpadot is, nyilván oda úgy mentem, hogy nyakig koszos leszek és nem is vettem zokon, hogy a poros 20 kilós elemeket kell hurcolni. Tényleg csak arról van szó, mik az elvek, miben egyeztetek meg.
2022. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Á, a fűnyírás még semmi!


Velünk kukákat mosattak meg budit súroltattak, meg az ezer éve nem takarított hűtőjüket - majdnem elhánytam magam, de megcsináltam, mert nagyon kellett az igazolás a "gyakorlatról"...

2022. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Asztmásként nem nagyon örültem volna neki. De más hasonló jellegű kulimunkát megcsináltam volna.
2022. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni, ha kifizetik! Arra ügyelnék inkább a helyedben, hogy rendszeresen jussak folyadékhoz és ne kapjak napszúrást, ill. hőgutát!
2022. aug. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!