Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hülyeséget csináltam vagy jó így?

Hülyeséget csináltam vagy jó így?

Figyelt kérdés
Felvettek de kértek alkalmasságit amihez kértem időpontot is, csak telefonban munka alkalmasságit mondtam, de lehet egészésügyi alkalmasságit kellett volna? Sajnos elfelejtettem melyiket is mondta pontosan, visszahívni ma már nem tudom őket. Bolti munka egyébként. A 2 azonos vagy teljesen más? Nagyon kezdő vagyok így lehet felesleges dolgot csináltam most?

2022. aug. 12. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, egyfajta alkalmassági vizsgálat van munkavégzés előtt, sokan hívják sokféleképpen. Még maga

33/1998. (VI. 24.) NM rendelet is többféleképpen említi...

2022. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-es, nagyon köszönöm, megnyugodtam :)
2022. aug. 12. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Alkalmasságira mindenképpen szabadidőnadrágot vegyél fel, ugyanis a farmert nehéz kigombolni és a férfiaknak ezért könnyebb, mert mindne n életében előfordult legaláb egyszer hogy bepisilt, mert nem lehet a nadrágot kigombolni.
2022. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!