Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hülyeségeket csináltato...

Milyen hülyeségeket csináltatok részegen? Aztán megbántátok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Szinte minden tipikus részeges dolgot kipróbáltam már, de egyiket sem bántam meg. Én az a típus vagyok, aki örömmel nézi végig a részegen készült felvételeket. Mindent megtennék józanul is.
2021. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Lecumiztattam egy disco wc-ben egy csajt, később a barátnőm lett 3 hónapig, szerintem a legnagyobb K..va volt a földön

, Ha nem jöttem volna vele össze megmaradt volna az akkori normális barátnőm.

2021. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Haverral elmentünk megünnepelni valamit.

De már előtte ittunk, hogy ne ott kelljen venni egy csomót, végül már oda fele elaludt egy padon, tehát meg se érkeztünk xD

Pedig jó lett volna megünnepelni azt a bizonyos dolgot a lányokkal :3

2021. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szempontból egyiket sem bántam meg, hogy tanultam belőlük. De nyilván nem vagyok rájuk büszke.

Amiket csináltam, és én hülyeségnek tartom:

- nagyon kellett pisilnem, és a legközelebbi füves-bokros részen elvégeztem a dolgom... városi terület volt, nem erdő... akármennyire próbáltam elbújni, azért látták páran, meg tett is vki megjegyzést

- gyomorrontással keveredett részegség... kerthelyiséges kocsmában behánytam a díszkertbe, aztán hazafele menet kb. minden 2. percben behánytam vmi kukába meg út szélén talált nejlonzacskóba

- irodai bulin szexibben táncoltam egy kollégával, akiről tudtam, hogy kapcsolatban van (nem volt se tapi, se csók, se szárazb...ás, de ezt már soknak éreztem)

2021. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Este iszogattunk a haverokkal, aztán később már nem iszogattunk, hanem vedeltünk. Éjjel 2-kor értem haza, matt részegen. Egy szállodában dolgoztam, reggeliztetni mentem reggel 6-ra, így 5-kor keltem. Iszonyúan éreztem magam, de ittam egy pohár vizet, lezuhanyoztam, fogat mostam, bementem. Első dolgom volt csapolni egy gyógy sört. Jobban is lettem. Aztán ittam még egyet, a biztonság kedvéért. Amikor lefogyott a sör, gond nélkül lecseréltem a hordót. Ittam még egyet. Na, idáig mindenre emlékszem, innentől viszont semmire. Pontos részleteket nem sikerült megtudnom, de a kollégák szerint csak picivel viselkedtem csúnyábban, mint ahogy rosszabb napokon a kocsmában szoktam. Az se, derült ki, hogy mikor és hogy kerültem haza, de az biztos, hogy többet nem kellett mennem dolgozni. Nagyon megbántam, azóta soha nem rúgok be, ha másnap dolgozok.
2021. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!