Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pár éve hülyeséget csináltam,...

Pár éve hülyeséget csináltam, és most nem tudom hogyan elmondani a barátaimnak, hogy tévedtem. Mit tehetnék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kb 3 éve jött egy fellángolásom, hogy én bizony transznemű vagyok, és a biológiai nememmel eltérően fiú. Így is kezdtem el viselkedni, levágtam a hajam, rövid férfi frizurára, bő/fiús ruhákat hordtam, fiúkkal lógtam, stb. És persze egy idő után elmondtam pár közelebbi barátomnak ezt, megmondtam nekik hogy melyik nevét szeretném használni, stb. Most azonban, három év elteltével óriási hülyeségnek érzem, amit csináltam. Nincs bajom az LMBTQ tagjaival, de számomra ez csak egy fellángolás/lázadás volt így visszatekintve.

Ez már egy ideje furdal de csak pár hónapja ismertem be magamnak hogy egészen addig egy hamis életet éltem. A barátaim viszont még mindig azon a fiú néven szólítanak és őszintén nem tudom hogyan mondhatnám el ezt nekik... Mostanában teljesen lányos vagyok, lányosabb ruhákat hordok, sminkelek, visszanövesztettem a hajam, rendszerint körmöt festek, stb. Gondolom érzik hogy mi a helyzet, csak megerősítést várnak. Rettentően szégyenlem emiatt magam, nem tudom hogy lehetne megoldani, hogy ne legyen kellemetlen...



2022. febr. 20. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Srácok! Mától Martin helyett Martina vagyok. Kész.
2022. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha leülsz velük és pont ugyanilyen őszintén elmondod nekik mi a helyzet az a legtisztább szerintem.
2022. febr. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Na pontosan ezért utálják sokan az LMBTQ embereket. Jelentős részük feltűnési viszketegségben szenvedő idióta.
2022. febr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
kamu
2022. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-as! Teljesen megértem, hogy így érzed. Utólag belátom, hogy hülyeség, gyerekes viselkedés volt. De akkoriban tényleg így éreztem, ezért nem hibáztathatsz.

4-es! Egyáltalán nem kamu. Ez a valóság.

2022. febr. 20. 11:16
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Bocsanat, de minden ember valtozik,fiatalon meg hihetetlen gyorsasaggal. Valaki nagy rocker, aztan jofiu lesz, mire eszbekapsz, mar alteros drogos. Ugyhogy ez nem eletszeru, hogy a kornyezet az idoben meg lett allitva.
2022. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os!

Ezzel tisztában vagyok, valóban minden ember változik. És általában ezt a környezet is észleli, valóban ez lenne az életszerű. Talán észlelték is, csak várnak a megerősítésemre. Nem tudom biztosra.

2022. febr. 20. 14:18
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Hálistennek hogy megjött az eszed. Belegondolni is rossz, milyen lehet annak, aki akkor jön rá, hogy mégsem akar "nemet váltani", amikor már kiszedték a méhét és leműtötték a melleit...
2022. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Azert a fidesz-zombiknak, rohadtul keves ezrelek az, aki megmutteti magat, es nem ugy megy, mint a hajvagatas.
2022. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére nem csináltál semmi olyat, amit ne lehetne visszaváltoztatni, egyszerűen csak beszélj a barátaiddal, növeszd vissza a hajad, öltözködj nőiesen és remélhetőleg minden újra a régi lesz.
2022. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!