Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem tanítják be normális...

Miért nem tanítják be normálisan az új munkatársakat?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam, hogy igazabol sz*rnak bele abba, h rendesen, ertelmesen betanitsak a palyakezdoket, a vendeglatasban peldaul. Miert hianyzik a kommunikacio ilyen szempontbol?


Vendeglatasrol van szo. Kinek mi a tapasztalata ebben?



2022. aug. 12. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert leszarják, ha 2 nap alatt a nagy rohanásban nem jegyzi meg mit hogy kell csinálni, akkor úgy vannak vele oldja meg magától
2022. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most te ugyan azt irtad le amit en korulbelul 😄 de azert koszi 😃
2022. aug. 12. 22:23
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Általános probléma ez, nem egyedülálló eset.

Sz@rnak rá az újakra. Ennek megvan a pozitív hozadéka, azaz törj előre és harcolj és felgigyelnek rád(mint régen), csak az idők változnak és inkább vált az érintett.

Továbbá a negatív, a mérgező környezet, módszeres alulteljesítőkkel.

2022. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Huh....aktualis

Pont emiatt hagytam abba a vendeglatos palyafutasom, addig ameddig nem szerzek vegzettseget.

Egyetlen egy ember tanitott be normalisan, de azert mert ő volt a fonok es nem volt ember, ha ő nem volt en voltam, muszaj volt normalis betanitania. Be is tanultam mert normalisan megtanitott mindenre, nem szart le

Az osszes tobbi helyen, ahol dolgoztam leszartak. Sot..annak orultek ha nem tudok valamit. Ugy vannak vele, egyszer elmondjak es onnantol kezdve tudnom kell..elvarjak hogy tanuljam meg 1-2 nap alatt azt, amit ha szakmam lenne hozza minimum 2 evet tanulnek hozza hogy tudjam. Normalis ez?

Addig ameddig nem vegzem el a 2 eves pincer kepzest, en nem teszem be a labam egy etterembe sem dolgozni!

Amugy mas agazatokban is leszarjak hogy betanulj, csak ott tanitanak be normalisan ahol csapatmunka van mert ha elrontod a tobbiek is szivnak

2022. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

4. Vagyok

Es abbol is elegem van, hogy evek ota ott dolgozo nyalis embereken fugg az hogy en ott fogok e dolgozni vagy nem 😂

Most egx kicsit elegem lett, meglatjuk mi lesz 2 ev mulva

2022. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Engem kinéztek azért a kollegák, mert kedves és segítőkész voltam az újakkal.

És mielőtt valaki magyarozni kezdene, Londoni kiküldetésem során is ugyanezt tapasztaltam.

Az emberi társadalommal nagy baj van, és ez náció független.

2022. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Bár nagyon nem vendéglátás, hanem építőipar és irodai munkakör, de:


Voltak "betanítandó" kollégák akiknek baromi nagy arcuk volt, majdhogynem ők kezdtek el dirigálni. Vagy csak szimplán nem akartak bele tanulni a dolgokba, igyekezték megoldatni mással a feladatukat.


Meg alapból amikor megvan az embernek az amúgy is 2-3 embernyi feladata amiben úszik, és még rá sóznak +1 kollégát akire figyelni kell az nem egyszerű történet.


Főleg nem úgy, hogy adott esetben az adott kolléga simán lelép a bánatba és már a sokadik kollégát veszik fel és el kell kezdd a tanítást újra és újra.

2022. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
"Vendeglatasrol van szo" 😂
2022. aug. 12. 23:15
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Ram ram szoltak azert a munkatarsaim akik betanitottak, hogy ne legyek tul kedves a vevokkel..

Es ilyen felhuzott szemoldokkel mondtak nekem 😂

2022. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Mindenhol ez van. Meg néha az új is okosabb akar lenni. Én már hagytam ott melót emiatt, mert nem akartam égni az ügyfelek előtt. Hogy ez miért jó a vezetőnek?
2022. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!