Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bárhova megyek dolgozni,...

Bárhova megyek dolgozni, sokkal többet keresnek nálam a többiek és ez engem nagyon idegesít Férfiként, hogyan törhetnék ki ebből?

Figyelt kérdés

A második munkahelyemen is az utánam jövő segédmunkás is jóval több pénzt kereset mint én és azért is mondtam fel...


Aztán dolgoztam fent Budapesten és ottaniak is jóval több pénzt kaptak nálam mivel, közelebbi szakmájuk volt mint az enyém.


Most vidéken újból közel egy éve ugyanez a helyzet, árukiadó és bolti eladó vagyok egy áruházban és a velem együtt kezdett két kolléganő 30.000Ft-all többet keresnek havonta, holott töredékét sem dolgoznak.


Az adminisztráció és bevételezésben is sokat rontanak.


Jövőre ígért nekem a főnök +30.000Ft-ot havonta amikor az egyik elmegy, én magamban meg jót nevettem, mivel addig ra ezek fejenként 300.000Ft-al több pénzt vihetnek haza, mint én...


Ha meg nem fogadom el az állást ennyiért akkor felvesznek mást....



2022. aug. 16. 20:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Legrosszabb kolléga mindig meg van róla győződve, hogy ő a legjobb.
2022. aug. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Lehet a te esetedben ez így van, és itt éled ki magad.
2022. aug. 17. 05:21
 13/18 BlackSword ***** válasza:
77%
Szerintem csak nem vontad le a csaladi adókedvezményt... mert mindenki csak belöki, hogy mennyi jött a számlára, aztán az a fizu... de nem részletezik, hogy ez a nyelvpótlék, ez az adókedvezmény...
2022. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

Eddig nem az volt a probléma hogy az utcáról beállt ember többet kap mint az aki ott van hosszú évek óta,tapasztaltabb?Na itt ez tök jól megy,megbecsülik az ott lévő dolgozókat,ha fordítva lenne és felhoznák az új ember fizetését akkor meg te sírnál hogy miért keres annyit az új.

Amúgy az egy dolog hogy ki mennyit dolgozik,ők lehet azért nem dolgoznak olyan sokat mint te mert sokkal hatékonyabban csinálják a feladatot.Vagy olyat csinálnak amit te nem is tudnál elvégezni,te az egyszerűbb dolgokat csinálod.

2022. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

13# nyomorultságodat bebizonyítottad, ment a bejelentés és a negatív.


További trólkodás és kitiltást az oldalról.

2022. aug. 17. 19:11
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Javaslom menj inkább férfitöbbségű munkahelyre. Azt látom hogy sokszor a főnökök az azonos neműeknek kedveznek (férfi-nő, nő-férfi irányban is előfordul)
2022. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 BlackSword ***** válasza:
57%

Na ebben mi volt a nyomorultság??? Na mindegy... ezzel a hozzáállással ne csodálkozz, ha az adhatónak az alját kapod... mondjuk Te magad is az vagy...


Felénk az ilyen megnyilvánulásért olyat kapnál, hogy nagyapa korodban is emlegetnéd... par millió évnyi eredménye vagy, viselkedjél!!!

2022. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 BlackSword ***** válasza:
68%

Én barom... először normalisan elmondtam, hogy mire gondoltam, mi lehet a különbözet oka... erre, te álltál belém...


És még én vagyok a barom... Te turkálsz a kollegáid pénztárcájában, nem én... mellesleg én egyébként sem szoktam...


Valószínűleg ezérz nem is kedvelnek a melóhelyeden, így amikor morcos misike és mosolygósné segítőkész évike is fizuemelést kell, hogy kapjon, ami mondjuk 8%, amiből 3 csak adható, akkor tudjuk ki kapja meg az adható részt... tudod ez is olyan, mint a láz, meg az autó felrobbantása... jelzés a szervezettől...

2022. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!