Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Biztonsági őrként dolgozom....

Biztonsági őrként dolgozom. Lassan másfél éve jár éjszakánként ellenőr havi rendszerességgel. Eddig mindent rendben talált. Legutóbb azt mondta, azért jár oda, hogy hibát találjon. Nem köcsögség ez?

Figyelt kérdés
2022. aug. 21. 20:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 - És ha nem talál, akkor nem kap fizetést? Ez hülyeség.
2022. aug. 21. 21:35
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt már vele kell megbeszélned, és nem velünk. :D
2022. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a csapatodból a főnöködnek valaki a szúrja a szemét, ezért az ki akarják rúgni, persze csak úgy akarja ki tenni ha valamilyen hibát találnak.
2022. aug. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy "nyelvbotlás" volt-e a részéről, - az elvi lehetősége meg van annak, hogy szimplán csak szerencsétlenül fogalmazott.

Ugyanazt mondta volna - csak pozitív előjellel, - ha azt mondja, hogy "A szabályok betartását hivatott ellenőrizni!" -Ez is a lényeg. Ellenőrizni, feltárni a hiányosságokat és érvényesíteni a támasztott követelményrendszert. Tény, hogy szerencsétlenül fogalmazott, - talán nincs is tudatában annak csórikám, hogy ő valójában megbántott téged, de te is lehetnél annyira rugalmas, hogy nem sértődsz be azonnal, ha valakitől nem azt hallod, amit szeretnél.


Írok egy rövid példát!

"Olyan hülye vagy a saját feladatodhoz, mint ló a hátúszáshoz!"


Ugyanezt ki lehet fejezni diplomatikusabban, de tartalmi lényegét megtartó módon is:

"Sajnos sokat kell még formálni a jelenlegi munkamódszereden ahhoz, hogy jobban illeszkedjen a cégérdekekhez!"


Ezer és egy módja van még arra, hogy ugyanezt tudatjuk egy másik emberrel, a különbség azonban óriási, mert az egyik tapintatlanul sértő, míg a másik sem kendőzi el a probléma fennállását, de építő jellegű, hangvitelű kritika! Sok ember nem tud, nem akar, nem képes különbséget tenni a modorban rejlő különbségek között! Én ezt problémának vélem, - de ettől nem fog megszűnni a jelenség.

2022. aug. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

Jó szar helyen vagy, én is biztonsági őr vagyok, de hozzánk ellenőr se jár soha. Azt csinálok amit akarok, fix feladataim sincsenek. Cserébe oda megyek, ahová a főnök mondja, hogy mennem kell. Ha Szentendrére mondja oda megyek, ha Debrecenbe akkor oda, ha Székesfehérvárra, akkor oda. Persze saját autóval, és a benzint én állom. Eredetileg egyébként meg borsodi vagyok, tehát még csak nem is pesti, hogy közel van minden nekem az egész országban.

De jó az órabérem, egy pár hetet nem megyek haza, akkor jól is keresek. Ha vége a munkának ott, akkor megyek csak haza. Kollégám volt, hogy négy hónapig nem ment haza egyszer sem. Egy hónapra 530 ezer nettót kapott szó szerint a semmire.

Ezelőtt én is szar helyen őrködtem amúgy. Egy koszos gyárat őriztem, éjszaka jött az ellenőr, 24-ben nem adták ki a kötelező pihenőt, éjszaka az ellenőr azt ellenőrizte alszunk-e, szonda volt, meg egymillió feladatot kellett megcsinàlnom amihez semmi közöm nem volt (hólapàtolàs, sózàs, stb), ezen felül én adminisztráltam a kamionos adatait, csomagot ellenőriztem, szondàztattam(kötelező volt), én beszéltem a kamionossal, stb. Sokszor nem engedhettem be a kamionost, mert nem volt jó az adata a gépben, és ezért engem hordott el mindennek, meg ilyesmi. Úgyhogy elég volt.

A kollégák is nyomorultak voltak mind.

Havi 300 órát kellett bent lenni nettó 170 ezerért, túlórát sose fizettek, de ha nem vállaltam el a túlórát megfenyegettek, hogy kirúgnak. Állandóan kötekedett a főnök valami szaron. Például, hogy egy kolléga beköpött, hogy nem tűröm be a felsőm. WTF??? Miért mi ez, a dedó?

Majd megyek ilyen helyre, ha nem lesz más, addig meg maradok itt.

Váltsál te is ha tudsz, ne hagyd, hogy kizsàkmànyoljanak.

2022. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!