Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvettek dolgozni mint...

Felvettek dolgozni mint raktári ellenőr, nagy a felelősség, kicsit félek, hogyan küzdhetném ezt le?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy nem én vagyok Balázska, na, ha ez megvan akkor mondom, hogy most gyári munkás vagyok, 3 napja, de utálom, ám egyszerű megértem és nem kell gondolkodni, engem mindig agyilag zokniként könyveltek el, és én is magam.


Amikor mentem állásinterjúra tudtam, hogy délután kezdek gyári melósként és úgy "lesz ami lesz" alapon beszéltem az interjún, elmondtam, hogy szabálykövető vagyok, de lassú, nem felhasználói szinten ismerem a office csomagokat hanem "kattintottam már rá véletlen " módon, meg úgy fogtam fel a beszélgetést, hogy nem érdekel , hogy felvesznek -e.


Magamat adtam, semmi kamu szöveg.


Erre felvettek, ma hívtak, (azaz tegnap) én meg köpni nyelni nem tudtam, azt hittem amikor mondta, hogy "mindenképpen hívlak" akkor arra érti mint a többi, hogy dob egy e-mailt, hogy "kösz báttya, nem téged vettünk fel, jó melókeresést am, na cső"


Erre meg az lesz a feladatom, hogy ki kell halászni azt aki meglopja a céget.


Vagy csak azért vettek fel ,hogy rám verjék és bepereljenek }ezen parázok.


Elvállalnám, de félek.


"Miért engem választottak", nálam csak jobb munkaerő van.


2019. okt. 19. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Neharagudj hogy ezt mondom de szerintem túl reagálod. Ha szeretnéd dolgozz ott ha nem akkor nem! Viszont ha megy is és tényleg jól megy akkor miért nem adsz neki egy esélyt? Nagyon sokat kattog az agyad :D Eleve ha önmagad adtad és még így is kellettél nekik akkor nem gondolod hogy esetleg megláttak benned valami jót?
2019. okt. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért értékeled így le magad? Az írásod alapján egyáltalán nem tűnsz butának vagy agyilag zokninak, normálisan, értelmesen le tudtad írni a kerdesedet, nem mindenkinek megy ez itt..

Szóval szerintem bízz magadban, menni fog az a munka. Ha végül mégsem úgy alakul hogy, megszereted akkor még mindig otthagyhatod. Sok sikert 🙂

2019. okt. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Xddd bemész azt mondja a főnök majd, h bátya van egy cigid? Kifizetem... xd Istenem.. Szerelmi bánatom van, ennyire rosszul sosem voltam, de megnevettettél így hajnalban. :D xdd
2019. okt. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Önbecsülési gondjaid vannak.


Miért véleményed szerint akkor mire vagy jó ha erre sem? Nem értlek.

2019. okt. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem írsz pedig butaságot.

Mert van ilyen.

Viszont veled az a baj, hogy félsz.

Pedig talpraesett vagy.

Hidd el hogy menni fog,és jó leszel.

2019. okt. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!