Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1 hónapja nem találok munkát...

1 hónapja nem találok munkát vidéken, én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy pénzügy számviteles diplomám, egy friss mérlegképes könyvelői végzettségem, illetve az angol nyelvet felsőfokon beszélem, viszont csak fél éves tapasztalatom van.


Minden szóbajöhető helyre beadtam, sehonnan nem jeleztek vissza, csak egy helyről, ahol sokkalták a bérigényemet (bruttó 430-450 ezret kértem), még a sima adminisztrátori pozíciókról sem jeleztek vissza.


Most egy gyárban dolgozom, mert a pénz az kell, de már kezd elegem lenni, és szeretnék elhelyezkedni a szakmámba is.


Másnak is ilyen nehezen megy az álláskeresés vagy csak én vagyok ilyen béna?


2022. aug. 22. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Megkérdezhetem hol van ez a vidék?
2022. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zala megye.
2022. aug. 22. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Sokat kértél, de most egy gyárban húzod az igát kevesebbért. Igen, valamit nem jól csináltál.
2022. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gyárban pótlékokkal együtt (délelőtt-délutános műszak van, szabad hétvégével) alig keresek kevesebbet, mint amennyit könyvelőként elkértem.
2022. aug. 22. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Én akkor is könyvelő lennék.

Semminél nincs rosszabb majdnem,mint a 600 kilós lemezekkel non-stop rohangálással ugyanazért a fizuért majdnem.

Ráadásul hgyozni sem engednek ki sok helyen.

Állatok ezek,nem emberek.

2022. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!