Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most unatkozzak egèsz nap?

Most unatkozzak egèsz nap?

Figyelt kérdés
Van egy új melóhelyem. Van egy srác, megcsinálja a saját feladatát. Gyors, precízen dolgozik... Majd utána besegít másoknak. Megkèrdeztem, hogy mièrt csinálja így, ha lassabban csibálnâ, nem segít be mâsnak, ugyan azt a pènzt kapja, mintha 3 ember melóját vègzi. Annyit mondott, hogy utâl unatkozni... Hogy lesz valaki ilyen (pozitív) hozzáállása a munkához (munkatársaihoz)
2022. aug. 24. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ha csinálsz valamit gyorsabban telik az idő
2022. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

En is ilyen vagyok!

Én még a gőnököket is nyaggatom ha kevés a munkam. Mert melo nelkul nem telik az idő es soha nincs vége a napnak!



Aztan voltam egyszer egy kisuzletben teljesen egyedul(eladó, uzketvezeto egyben) 12 oraztam naponta(H-P).

Na ott 200 oldalas konyveket okvastam ki, letettem audidakta módon az angol kozepfokot, mehtanultam profin a fenykepszerkesztést, és táncolgattam az úzletben es tanultam tánclépéseket is, mikozben dupláztam a fogyasztoi szokások megfigyelésével es aruberendelesekkel a havi atlagbevételeiket.

Aztan 19 kor végeztem naponta go haza vacsi a baratommal es rengeteg szex alvas furdes es reggel 7 re go vissza.


Azota is várnak vissza :)


Más eladó meg képes állni és csak lesni ki a fejéből egész nap.

2022. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*főnökömet
2022. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

?Ja es olyanokat is csinaltam már hogy mielott megszolalt a vevő már tudtam mit akar. Es csak lestek hogy honnan tudtam mit kérnek:D

Azaz az emberi szokasokat is megtanultam annyi idom volt.:D

2022. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez idővle jön valahogy. Jó esetben, persze.

Vaghyát nem tudom, igazából kétféle irány van.


Az egyik, aki 20 évesen mindent is elvállal, hajt, mert motivált, érdekli a témakör, jó munkaerőnek akar tűnni. Ha az ilyet nem jutalmazzák rendesen, akkor ez a lendület idővel elkopik és szarni fog az egészre, a minimumot megcisnálja és annyi.


A másik meg aki 20 évesen még nem akar dolgozni, lébecol, a kötelezőt letudja, de semmi többet... és aztán valahogy idővel elkezd unatkozni és rájön, hogy ha már ott van, akár hasznosan is eltöltheti az időt, és ezáltal kezd el fejlődni. Mondjuk itt ugye nem feltétlen munkával, ahogy korábban írták, egész másra is használhatod az időt, de a lényeg, hogy csinlsz valami értlemeset, nem csak várod, hogy teljen az idő.


Oké, nyilván, van olyan is aki régen is utált bármit cisnálni, meg most is:D

2022. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan a munkahely, hogy ha 2 óra alatt kész a munka, akkor is ott kell lenni a bekapcsolt számítógép előtt pontban 1/2 8-kor (7:30), és akkor is ott kell lenni pontban 16:00-ig (pontban - a főnök órája szerint - 16:00 előtt nem lehet lelépni), és ha ezt egyszer megszeged, akkor jó esetben szólnak (figyelmeztetnek), másodjára meg kirúgnak (mert 2485-en állnak sorban egytől egyig olyan emberek, akik azonnal, egy percen belül át tudják venni a feladatodat
2022. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őt is még a munkálkodásra nevelték.
2022. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában nem vagyok túl lelkes de időnként nálam is eljön az a pillanat, hogy unalmamban már másnak segítek.
2022. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!