Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak magamba, hogy...

Mit csináljak magamba, hogy ne unatkozzak?

Figyelt kérdés

Költözés miatt új középiskolába kerültem. Érettségire épülő képzésre járok, és én egyedül vagyok ismeretlen az iskolába. Mindneki más ismeri már egymást, jól kijönnek egymással.


Nagyon keveset beszélek velük, igaz nem is keresik a társaságom,én meg hiába próbálok beszélgetni, tökre úgy jön le, hogy az agyukra megyek.


Szünetek a legrosszabbak, mert órán legalább a tanárok jó fejek, lehet velük beszélgetni szakmai dolgokról. Szüntebe általába elmegyek kávézni, vagy a büfébe, eszek, telefonozok, néha próbálok odaállni ahol osztálytársaim vannak, de le se sz@rnak :D


Ti mivel ütnétek el 5-10-15-20 percet?



2021. szept. 14. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvass valamit
2021. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
gyakorizz :D...
2021. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Agnarr ***** válasza:
100%
Én a középiskolában ezeket a szüneteket a könyvtárban töltöttem, mert nagyon szeretek olvasni. Ha te nem, keress valami építő elfoglaltságot. Én volt, hogy néha rajzolgattam.
2021. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

Attól függ...

Lány vagy?

2021. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én általában pingpongozok,tanulok,vagy csak úgy ülök a padban
2021. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, ugyanez, csak én velük is kezdtem. :D Gyakorizok olyankor, eszek, elmegyek wc-re (persze nem minden szünetben), kicsit tanulok, játszok a telómon, vagy az instát görgetem, és bumm, el is repült a 15 perc. Néha zenét is hallgatok, az segít.
2021. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
F....verésre gondoltál mar ? Persze ne a teremben.
2021. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvass, telefonozz, jatssz, rajzolj

Kitartast!

2021. szept. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!